گوناگون

مجری جنجالی صداوسیما برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد

مجری جنجالی صداوسیما برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد

پارسینه: محمدحسین رنجبران، مجری اسبق صداوسیما که تاکنون منصب‌های مختلفی را عهده‌دار بوده برای انتخابات مجلس ثبت نام کرده است.

برترین ها نوشت: انتخابات مجلس در راه است و افراد گوناگونی برای رسیدن به صندلی بهارستان ثبت نام کرده‌اند.

در این میان نامی که باعث تعجب کاربران در شبکه‌های اجتماعی شده، محمدحسین رنجبران، مجری اسبق صداوسیماست که تاکنون منصب‌های مختلفی را عهده‌دار بوده و طبق شنیده‌ها عملکرد موفقی از خود به جای نگذاشته است.

در این‌باره هادی کسایی‌زاده (روزنامه‌نگار) در توئیتی نوشت: اول خبرنگار صداوسیما بود. در دولت احمدی‌نژاد مدیر روابط عمومی وزارت رفاه شد و چون کاربلد نبود برکنارش کردند. رفت شد مدیر روابط عمومی رسانه ملی حالا هم کاندیدای مجلس شده از ساوجبلاغ... مراقب نباشیم مجلس آینده هم...

ارسال نظر

 • ناشناس

  آدمهای بی سواد و بدون تخصص و روزمه ای که با شعار آسفالت برای همه ، مشغول گرم کردن خودشان برای رقابت انتخاباتی مجلس هستند ، حضرت عباس مابین ، خودشان نیایند ، اجازه بدهید انسانهای باسواد و کاربلد و دلسوز و متعهد که به دنبال شاسی بلند و رانت و کانادا نیستند، برجام را عهدنامه ترکمنچای نمی دانستند ، بیایند فکری به حال روز وخیم مردم بکنند . شعار انتخاباتی آینده (( ایران بدون اصول گرایان ، ایرانی توام با آرامش ، تمدد اعصاب و آسایش ! خخخ))

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار