گوناگون

اقدام فوری وزیر کشور در پی حادثه آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود

اقدام فوری وزیر کشور در پی حادثه آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود

پارسینه: احمد وحیدی برای بررسی وضعیت حادثه آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود، بعد از ظهر امروز (جمعه) وارد گیلان شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، پس از بروز حادثه آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود که در بامداد امروز در شهرستان لنگرود واقع در شرق گیلان رخ داد؛ احمد وحیدی وزیر کشور صبح جمعه در تماس تلفنی با استاندار گیلان خواستار کمک فوری به مجروحان حادثه آتش سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد شد و همینک وی برای بررسی وضعیت این حادثه وارد استان شده است.

وحیدی که به همراه هیات دولت در سفر استانی کردستان بسر می‌برد، به محض اطلاع از حادثه آتش سوزی در یک کمپ اعتیاد، در تماس تلفنی با استاندار گیلان در جریان این حادثه تاسف بار قرار گرفت.

وی ضمن دستور فوری برای کمک به مصدومان، بررسی دقیق علت آن و برخورد قاطع و قانونی با مسبب یا مسببان این حادثه را خواستار شد و لحظاتی پیش خود به صورت حضوری و برای بررسی حادثه یادشده وارد گیلان شده است.

وحیدی از استاندار گیلان خواست همه تمهیدات و امکانات لازم را برای کمک به مجروحان این حادثه بکار گیرد و علت این حادثه را مورد بررسی دقیق قرار دهند و در صورت قصور انسانی عامل یا عاملان آن را به دستگاه قضایی معرفی کنند.

حادثه آتش سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز واقع در ابتدای جاده کومله شهرستان لنگرود رخ داد؛ شمار جانباختگان این حادثه به ۳۲ تن رسیده است و ۱۷ تن از مددجویان این مرکز تحت مداوا قرار دارند؛ استاندار گیلان در ساعات نخست بروز این حادثه با حضور در محل حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود، بر انجام خدمات به موقع و رسیدگی ویژه حادثه دیدگان تاکید کرد.

محمد جلایی معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری گیلان نیز تصریح کرد: بررسی دقیق علت حادثه کمپ ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود توسط تیم‌های کارشناسی و افراد خبره در دست انجام است و به محض روشن شدن آن اطلاع رسانی می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار