گوناگون

رفتار تحقیر آمیز نماینده مجلس هنگام درد دل معلمان !+ فیلم

رفتار تحقیر آمیز نماینده مجلس هنگام درد دل معلمان !+ فیلم

پارسینه: حرکات عجیب و البته ارباب رعیتی علیرضا منادی سفیدان، نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ تبریز، اسکو و آذرشهر و رییس کمیسیون آموزش مجلس هنگام درد دل معلمان خوزستانی را مشاهده نمایید!

فیلم پیش رو که زمان دقیق آن مشخص نیست، نشان می دهد نماینده مردم تبریزعلیرضا منادی سفیدان چگونه با بی میلی و رغبت و البته نگاه ارباب رعیتی با معلمانی که با وی گفتگو می کنند رفتار می کند.
خاراندن صورت، خوردن تنقلات، نوشیدن آب، کلافگی بر اثر ازدحام جمعیت و گرما و باد زدن مکرر، خلال کردن دندان، تکیه دادن نا فُرم بر روی صندلی از جمله رفتارهایی است که این نماینده مجلس در زمان شنیدن درد و دل مردم انجام می دهد.
جالب اینجاست که این نماینده ظاهراً رئیس کمیسیون آموزش مجلس هم هست و ادعا می کند مسائل این معلمان به وی مربوط نیست، در حالیکه قادر است مشکلات آنان را به همکاران نماینده در حوزه انتخابیه مربوطه و البته در کمیسیون آموزش مجلس طرح و پیگیری کند!

ارسال نظر

 • من

  به اینگونه آدمها میگویند . آن معلم هم هی دکتر دکتر میکنه و او رو پررو تر میکنه. عجب روزگار غریبی ست.

 • شیرین صفوی

  دریای بیشعوری ساحل ندارد !!

 • ناشناس

  فقط یه دسشویی کم داشتی داداچ! خخخخ

 • هرمز شجاعی

  اتفاقا دمش گرم که اینطوری خودشو انقلابی و مردمی نشون میده، ایشون نمونه یک نماینده عزیز و محترم و با شخصیت هستند، تبریک به میلیونها مردم آذربایجان که ایشان را به نمایندگی برگزیدند، آهان از اتاق فرمان اشاره می کنند رای ایشان کلا 60 هزار نفر بوده! این انصاف نیست

 • ناشناس

  اینکه در یک خبرگزاری رسمی دو نفر باسواد پیدا نمیشه که به شما بگه درد و دل غلطه هم خیلی زشته

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار