گوناگون

دیدار مهم مشاور رهبر انقلاب با نماینده حماس

دیدار مهم مشاور رهبر انقلاب با نماینده حماس

پارسینه: ولایتی به خالد قدومی، نماینده حماس در تهران، گفت: رژیم اسرائیل رفتنی است و شما و ملت فلسطین سرافراز و پیروز خواهید ماند و این مهم یک اصل قطعی است.

ایسنا نوشت: علی‌اکبر ولایتی با خالد قدومی، نماینده حماس در تهران دیدار و گفتگو کرد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در این دیدار گفت: سرعت عمل در کاری که انجام شد بسیار تحسین‌برانگیز است و اقدامی بزرگ بود که دشمنان را غافلگیر کرد.

ولایتی در ادامه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم مظلوم فلسطین ایستاده است و به حمایت‌های معنوی خود ادامه خواهیم داد.

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری در مورد مسئله فلسطین بسیار جدی هستند و شما با تمام توان پیش بروید و می‌دانیم این حرکت شما موجب خواهد شد که بقیه کشورهای اسلامی و عربی هم به سمت شما بیایند و همانطور که ملاحظه می‌کنید امروز جهان اسلام یکپارچه در حمایت از شما به پا خواسته است .

ولایتی افزود: رژیم اسرائیل رفتنی است و شما و ملت فلسطین سرافراز و پیروز خواهید ماند و این مهم یک اصل قطعی است.

وی ضمن ابلاغ سلام و تبریک به رهبران و همه رزمندگان جبهه مقاومت در فلسطین افزود: ما فلسطین را مرکز مبارزه علیه ظالم می‌دانیم و هر کس در فلسطین ثابت قدم باشد یعنی در راه اسلام ثابت قدم است.

خالد قدومی نماینده حماس در ایران نیز ضمن قدردانی از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از آرمان‌های ملت فلسطین تاکید کرد: علیرغم همه پیروزی های به دست امده، توفیق و پیروزی اخیر ملت فلسطین کم نظیر است و مردم ما ثابت کردند که رژیم صهیونیستی رو به زوال است و این پیروزی را محقق و قدس شریف و ملت فلسطین را آزاد خواهیم کرد.

قدومی با تاکید بر ادامه مسیر مقاومت مردم فلسطین افزود: راه آزادی دشوار است و ما باید این راه را با همه سختی‌هایی که دارد طی کنیم و با توجه فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند شکستی که رژیم صهیونیستی خورده قابل ترمیم نیست، امروز با توجه به سخنان و رهنمودهای ارزشمند معظم له باید متحد شویم تا به هدف خود که همان پیروزی بر ظلم و رژیم جنایتکار صهیونیستی است دست یابیم .

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار