گوناگون

ساخت ورزشگاهی در نزدیک حرم امام در دستور کار

ساخت ورزشگاهی در نزدیک حرم امام در دستور کار

پارسینه: معاون اجرایی رییس‌جمهور گفت: ساخت ورزشگاه جدید در نزدیک حرم امام به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته است. اکنون در مرحله بررسی شرکت مشاور و پیمانکار اجرایی هستیم.

به گزارش پارسینه به نقل از خبرگزاری دانشجو، محسن منصوری در حاشیه جلسه چهارشنبه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران، گفت: این سرعتی که در احداث ورزشگاه جدید می‌بینید از باب دستور رییس‌جمهور و مصوبه هیات وزیران است. دولت سیزدهم، دولت صادق‌الوعد است و نهضت اتمام پروژه‌های عمرانی را دنبال می‌کند.
وی با بیان این‌که «در دولت مسئله احداث ورزشگاه جدید را سریع و انقلابی دنبال می‌کنیم»، گفت: ساخت ورزشگاه جدید در نزدیک حرم امام به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گرفته است. زمین محل احداث ورزشگاه جدید تهران را در کمتر از یک ماه شناسایی کردیم و اکنون در مرحله بررسی شرکت مشاور و پیمانکار اجرایی هستیم.
معاون اجرایی رییس‌جمهور از سفر هفته آینده رییس‌جمهور به استان فارس خبر داد و گفت: در این سفر از بیش از ۷۰ همت پروژه عمرانی بهره‌برداری خواهد شد. پروژه آزادراه اصفهان - شیراز مهمترین پروژه عمرانی این استان است که شش قطعه از هفت قطعه این آزادراه به بهره‌برداری می‌رسد. آزادراه ۲۲۴ کیلومتری اصفهان - شیراز مهمترین پروژه آزادراهی کشور پس از انقلاب اسلامی است که بیش از ۲۵ همت صرف احداث آن شد.
منصوری، کاهش یک ساعت و نیم تا دو ساعته زمان سفر از اصفهان به شیراز و بالعکس و کاهش مصرف سوخت را از عمده مزیت‌های این آزادراه در مرکز کشور دانست.
گفتنی است چندی پیش معاون اجرایی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران گفته بود: جای یک کار بزرگ در حوزه ورزش در کارنامه این دولت و دولت‌های پس از انقلاب خالی بود و قصد داریم با توجه به ضرورت اجتماعی و نیاز حوزه ورزش، این کار را با ساخت یک استادیوم بزرگ انجام بدهیم. تهران نیاز به یک ورزشگاه فاخر دارد. در نشست اخیر رئیس‌جمهور با ورزشکاران نیز قرار شد این موضوع به سرعت انجام شود.
معاون اجرایی رییس جمهور در ادامه گفته بود: گام اول برای نهایی کردن موضوع مکان یابی است و زمین‌های مختلفی در مناطق مختلف شهر نیز پیشنهاد شد. با توجه به پیشنهادات تولیت آستان امام خمینی (ره) قرار شد مجموعه در این منطقه ساخته شود. قرار نیست صرفا یک ورزشگاه باشد بلکه به صورت یک مجموعه کامل ورزشی خواهد بود. باید زودتر طرح آن را نهایی کنیم.
برای ساخت ورزشگاه نیز با ۲ مجموعه بزرگ مذاکراتی انجام داده‌ایم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار