گوناگون

 جلوگیری از خروج احمدی نژاد از کشور +جزییات

 جلوگیری از خروج احمدی نژاد از کشور +جزییات

پارسینه: کانال وابسته به محمود احمدی نژاد، ادعا داشته است که از سفر او به گواتمالا ممانعت به عمل آورده شده است.

کانال تلگرامی دولت بهار، رسانه جریان احمدی نژاد در پستی مدعی شد: افرادی که خود را عوامل اطلاعاتی و امنیتی معرفی می کردند، امروز با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) ضمن ضبط گذرنامه دکتر احمدی نژاد و ادعای ممنوع الخروج بودن ایشان، از سفر خادم ملت ایران به گواتمالا ممانعت به عمل آوردند.

احمدی نژاد در پاسخ به دعوت رسمی دولت و دانشگاه گواتمالا عازم این کشور بود تا در سمپوزیوم علمی و پژوهشی درباره مدیریت جامع منابع آب در جهان شرکت کند.

 جلوگیری از خروج احمدی‌نژاد از کشور+جزییات

ارسال نظر

 • ناشناس

  آفا بخدا قسم ما نه در گذشته ونه در آینده هیچگونه نیازی به خادمی مثل این آقا نداشته ونخواهیم داشن.

 • ناشناس

  تندروی در رفتار با مردم و جهان ، حبس و حصر و انزوای سیاسی ، عدم تعامل با دنیا ، می تواند آینده سرزمینمان را به خطر بیاندازد . یک روز با طرح گفتگوی تمدن ها ، پیشتاز برای تنش زدایی و رفع اختلافات و صلح و تعامل با دنیا شدیم ولی امروز با حصر مردم و کشور بزرگترین ضرر و زیان را به کشور می رسانیم وقتی چهره هایی سیاسی و فرهنگی و مذهبی می توانند به کم کردن تنش و اختلاف با دنیا کمک کنند ، چرا سیاست حصار و انزوا و دوری از جوامع بین الملل را در پیش گرفته ایم .

 • محمد مهدی اسلامی

  __ بسمه تعالی __ آخ ننه قوربان اولا بو خادمه __ آدی گلنده گله جاق یادمه __ ئو دوره ده که گئچدی بوندان ایرلی __بگم بگم چوخ بویورار دی میرعلی __

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار