گوناگون

رفع مشکلات تأمین برق خانگی و صنعتی در آینده نزدیک

رفع مشکلات تأمین برق خانگی و صنعتی در آینده نزدیک

پارسینه: رئیس‌جمهور، گفت: با به ثمر رسیدن اقداماتی که با همکاری صنایع در حال انجام است، در آینده نزدیک تولید و توزیع برق به سطحی خواهد رسید که نه تولید دچار وقفه شود و نه در مصارف خانگی با کمبود برق مواجه باشیم.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ سید ابراهیم رئیسی در جلسه عصر امروز یکشنبه هیأت دولت با اشاره به مدیریت خوب وزارت نیرو برای رقم زدن تابستانی بدون خاموشی برای مردم، تصریح کرد: با به ثمر رسیدن اقداماتی که با همکاری صنایع در حال انجام است، در آینده نزدیک تولید و توزیع برق به سطحی خواهد رسید که نه تولید دچار وقفه شود و نه در مصارف خانگی با کمبود برق مواجه باشیم.

رئیس‌جمهور، رشد تولید را مهمترین برنامه دولت عنوان کرد و با اشاره به اهمیت مسأله تأمین مالی آن پیشنهاد کرد، برای شتاب بخشیدن به پیشرفت اجرایی این برنامه مهم، جلسه‌ای متشکل از اعضای اقتصادی دولت و با مدیریت معاون اول رئیس‌جمهور برگزار و همه امکانات و ظرفیت‌های مالی موجود در کشور به دقت مرور شده و راهکار‌های لازم برای رفع مشکلات مالی تولیدکنندگان احصا و ارائه شود.

تأکید بر تبیین خدمات و اقدامات دولت برای مردم و نخبگان در قالب‌های مختلف رسانه‌ای، تقدیر از اقدامات صورت گرفته در راستای مهار نرخ تورم و تأکید بر ضرورت تلاش بیشتر برای کاهشی شدن آن، ضرورت مقابله با بروکراسی اداری و کنُدی خدمت‌رسانی به واحد‌های تولیدی در ادارات، توجه ویژه به مسئله بازنشستگی در دستگاه‌های اجرایی و رفع نگرانی‌های جامعه در خصوص تولید و تأمین دارو‌های مورد نیاز از دیگر محور‌های مهم سخنان رئیس‌جمهور در این جلسه بود.

رئیس‌جمهور در ابتدای این جلسه با تبریک فرا رسیدن ایام ولادت نبی مکرم اسلام (ص)، ایجاد نشاط اجتماعی را از ضرورت‌های مهم در جامعه عنوان کرد و تلاش‌های صورت گرفته در این راستا از سوی مردم، فعالین اجتماعی و دستگاه‌های اجرایی را ارزشمند دانست.

پیش از سخنان رئیس‌جمهور، استاندار قزوین به ارائه گزارشی از وضعیت این استان و فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی آن به رئیسی و سایر اعضای دولت پرداخت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار