گوناگون

نقشه روسیه در شمال ایران از زبان رائفی پور

نقشه روسیه در شمال ایران از زبان رائفی پور

پارسینه: علی اکبر رائفی‌پور گفت: روسیه می‌خواهد شمالِ ایران پتروشیمی بزند، برخی حرف از محیط‌زیست می‌زنند!

به گزارش پارسینه؛ رویداد ۲۴ نوشت: رائفی‌پور سخنران حسینیه شاهرودی‌های مشهد گفت: الان روسیه گفته من برای ایران در شمال کشورتان پتروشیمی می‌زنم و عواید فراوانی هم دارد؛ برخی راه افتاده‌اند و حرف از محیط زیست می‌زنند.

وی ادامه داد: خب کجا باید پتروشیمی زد؟ بالأخره باید جایی پتروشیمی احداث کرد که آب باشد؛ کنار رودخانه یا دریاچه. توی بیابان که نمی‌شود پتروشیمی زد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  ای ... معلوم شد که مزدور روسها هستی 11 پتروشیمی نیمه کاره داریم چرا اونها را تکمیل نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

 • محمدمعصومی

  کنسرت ... 1391
  برج میلاد
  آوا نفس
  گلها گل رز
  خاک تن
  آواز سبز
  آهنگ ساز دانا
  شهر آرام
  دانایی برف
  غیرتمندی و شرف
  دانایی و عقل
  معرفت و دانایی
  بیشتر ارزش داشت

 • ناشناس

  قرار نیست ،هر کجا که آب هست ، پتروشیمی بسازیم . یک زمانی کارخانه جات فولاد و ذوب آهن را در اصفهان احداث کردند ، امروز زمینهای استان اصفهان به خاطر مصرف زیاد آب و از بین رفتن منابع آب زیر زمینی ، فرونشست کرده ، معمولا در دنیا شهرها بر اساس پتانسیلی که دارند ، تقسیم می شوند ، شهرهای گردشگری ، شهرهای صنعتی ، شهرهای کشاورزی ، معمولا استانهای شمالی منطقه کشاورزی و گردشگری هست و اصفهان ، شیراز ، یزد ، مشهد ، قم گردشگری و بنادر محلی برای احداث کارخانه جات و صنایع و پتروشیمی و شهرهای صنعتی هست . مگر برای آلودگی هوای اصفهان ، اهواز و تهران ، مشهد ، اراک ...... چه کرده ایم که شهرهای شمالی هم آلوده کنیم و سرنوشت دریاچه خرز را به دریاچه اورمیه تبدیل نکنیم . دوباره کشور آروم شد و سرکله رائفی و حاج حمید رسایی پیدا شد .

 • ناشناس

  بیخود میکنید شمال مارو خراب کنین.خجالت نمی‌کشید کشور دودستی دارید میدید به روسها

 • ع ا ز

  متاسفانه هر کاری که دولت بخواهد بکند یک عده وطن فروش هستند که حرفهای سرشانه های بیگانه را میزنند و طوری نشان میدهند که انگار دولت سواد ندارد و ناکار آمد است و مخصوصآ اگر ببیند که پروژهای میخواهد ساخته بشود که مملکت را بی نیاز از واردات بکند .شغل ایجاد بشود که از زیربناهای مملکت باشد و فورآ شروع به منفی بافی و تبلیغاتی سوء کرده و دست آخر هم سلاح آنها محیط زیست میباشد .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار