گوناگون

تبعات و هزینه های اخراج اساتید از نگاه اسحاق جهانگیری

تبعات و هزینه های اخراج اساتید از نگاه اسحاق جهانگیری

پارسینه: اسحاق جهانگیری در واکنش به اخراج اساتید گفت: برخورد با اساتید توانا ولو منتقد و دانشجویان دغدغه‌مند ولو معترض با هر توجیهی، بسیار نگران‌کننده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از جماران؛ اسحاق جهانگیری معاون اول دولت روحانی درباره اخراج اساتید دانشگاه‌ها گفت: این روش‌های ضد علم و ضد توسعه را متوقف کنید.

وی گفت: توسعه علمی پیش نیاز توسعه ایران، و جایگاه آن دانشگاه مستقل، آزاد و امن است. برخورد با اساتید توانا ولو منتقد و دانشجویان دغدغه‌مند ولو معترض با هر توجیهی، بسیار نگران‌کننده و زیانبار است و نتیجه‌ای جز دلسردی نخبگان و اندیشمندان و مهاجرت آنان ندارد.

جهانگیری ادامه داد:به فکر ایران عزیز و آینده آن باشیم. این روش‌های ضد علم و ضد توسعه را متوقف کنید.

ارسال نظر

 • ناشناس

  فقط جبهه پایداری و آرمان های کذایی آن اهمیت دارد!
  نه ایران و سربلندی ایران و ایرانی!

 • ناشناس

  استادی که توییت بزند و جوانان معصوم مردم که امید خانواده هایشان هست و معلوم نیست با چه سختی بزرگ شده اند را تحریک کنند و خودشان تنها هنرشان. محکوم کردن بازداشت و یا اخراج شأن باشد و فرزندان خودتان بروند دنبال کار و کاسبی دنیا گردی و شما ها هم مشغول توییت زدن باشید نه عمو تو خودت در زمان پست معاون اولی چه خدمتی به این جوانان کردید جز نابودی بورس و تورم بی در و پیکر مسکن نجومی و ازدواج خیلی سخت

 • کارمند ساده

  فکر کنم امثال ایشان که دلار اش( دلار جهانگیری ) دنیا ی برادرانش را پر کرد و حالا هم به جرم قاچا چی بین المللی ارز در زندان دارد آب خنک می خورد و کسانی مثل روحانی و... که افاضه می کنند در باب جذب و یا عدم جذب قانونی هیات علمی ها در وزارت علوم و ... در خطر افتاده اند و مخصوصا کسانی که دکتری یشان مرحمتی و بفرمایید دکترآ و یا با سرقت ادبی و ....همراه است و به اینجا رسیده اند و مدرک در گلسکو با دزدی ادبی گرفته اند و ... . هر چند قوه قضاییه باید از ترک فعل هایش نسبت به این روحانی و دلتمردانش و قبلی و بعدی ها زود رسیدگی کند و نترسد اینها در بین مردم جایگاهی ندارند مگر یک عده بدون بصیرت و علم ..... و مقلدان بی مغز...

 • Leila

  به همه پرسی که خود انجام داده اید، نگاه کنید،‌می بینید که ۹۳/۴٪ درصد از مردم از نمایندگان مجلس ناراصی هستند و این آمار به این معناست که این نمایندگان، نمایندگان مردم نیستند و انتصابی هستند. فاکت از این مستند تر در ارتباط با انتصابی بودن همه مسئولان وجود ندارد. برید از کشور بیرون و حکومت را به دست مردم بدهید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار