گوناگون

همتی: فراموش کردید وعده «رساندن تورم به نیم و سپس تک‌رقمی» را دادید+ عکس

همتی: فراموش کردید وعده «رساندن تورم به نیم و سپس تک‌رقمی» را دادید+ عکس

پارسینه: رئیس سابق بانک مرکزی: سخنگوی دولت فراموش کرده است که رییس‌شان وعده رساندن تورم به نیم و سپس تک رقمی را داده بود.

به گزارش پارسینه به نقل از خبرآنلاین، عبدالناصر همتی، رییس کل اسبق بانک مرکزی، در یادداشتی در فضای مجازی نوشت:

«سخنگوی دولت فراموش کرده است که رییس‌شان وعده رساندن تورم به نیم و سپس تک رقمی را داده بود.

از قله‌های تورمی در دولت قبل گفت و بدون اشاره‌ای به قله تورمی ۶۹ درصدی اسفند ۱۴۰۱ و تورم ۱۱۴ درصدی طی دو سال، از افتخار دولت سیزدهم در رساندن تورم به ۴۷ درصد یاد کرد!

عمر دولت به سراشیبی نیمه دوم رسید. از این همه توجیه خسته نشدید؟!»

همتی: فراموش کردید وعده «رساندن تورم به نیم و سپس تک‌رقمی» را دادید

ارسال نظر

 • س ح

  بنده که مسئول بخشی از تبلیغات رئیسی بودم از خودم خجالت میکشم که برای ایشان فعالیت کردم . چندین وقت میشه که از وزیر ارشاد وقت می خوام اما نمیده. عیبی نداره توی انتخابات آتی خواهیم دید

 • امید

  همتی دزد نیاز به روانشناس هم داره

 • شیرین صفوی

  نیست خودت گل و بلبل بودی !!!!!!!!! شما اصلاح طلبان تند رو ترین افراد بودید حالا گذشته تون یادتون رفت !!!!!!!!!!

 • شیرین صفوی

  احمق خودتی ناشناس !!!! من حمایت از رییسی میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بیا برو بابا بشین درس ات رو بخون شاید به جایی برسی !!!! یک عده بچه محصل اومد تو سایت و با هر شعاری شعورشون رو به معرض دید میذارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نیست من به رییسی رای دادم !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینا همونایی هستن که از در و دیوار سفارت خونه ها بالا میرفتن و موقع مثلا یک نمونه اش حجاب و قوانینش توسط تند روها در دهه شصت لال بودن حتی دهه هفتاد !!!!!! حتی همون رفسنجانی جونتون هم ساکت بود !!!!!!!!! اصلاح طلبان خدای تاسیس مدارس آزاد و دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و گرانی کالا و تجمل گرایی بودن. باعث تخریب خانه هایی بودن که میشد با یک باز سازی آنها را ساخت باعث ساخت عریض و طویل بی تدبیر پایتخت بودن بدون در نظر گرفتن شرایط زیر ساخت !!!! دوم خردادی ها هم که مشخصه قر و فر و هنرررررر فنرررررر و هنرپیشه زایی و وا هنر وا فرهنگها !!! اونم توسط کی !!! خاتمی !! که خودش تند رو ترین بود در ممیزی ها در زمان وزارت در پوشش و جوشش !!!!!!!! بازم بگم خدمتون گند کاری این گروه رو !!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار