گوناگون

رسوایی های جنسی جنجالی خاندان سلطنتی انگلیس+ تصاویر

رسوایی های جنسی جنجالی خاندان سلطنتی انگلیس+ تصاویر

پارسینه: یک رسانه‌ غربی، متن رسوایی تلفنی چارلز سوم را منتشر کرد. این موضوع به حدی بزرگ بود که به نام «کامیلا گیت» معروف شد. از سوی دیگر، ابهام بزرگ خاندان سلطنتی درباره نسب واقعی شاهزاده هری است.

نشریه آمریکایی «US magazine» در گزارشی با عنوان «رسوایی‌های خانواده سلطنتی در طول سال‌ها»، به رسوایی‌های جنسی و غیرجنسی خانواده پادشاهی-موروثی بریتانیا پرداخته است. به عبارتی دیگر، رفتارهای جنسی این خاندان به طوری خارج از عرف انگلستان بوده است که حتی یک نشریه آمریکایی، از آن با عنوان « رسوایی » یاد کرده است.

رسوایی های جنسی جنجالی خاندان سلطنتی انگلیس
گزارش نشریه آمریکایی «US magazine» از «رسوایی‌های» خاندان سلطنتی بریتانیا


رسوایی‌های چارلز سوم، پادشاه فعلی انگلستان

به گزارش این نشریه آمریکایی، چارلز در سال ۱۹۸۱ با دایانا ازدواج کرد؛ اما همه چیز به سرعت برای زوج سلطنتی تغییر یافت. دایانا اعتراف کرده بود که عاشق کسی است که در قصر کار می‌کرد و چارلز نیز با دوست خود، کامیلا، رابطه نامشروع برقرار کرده بود.

صحبت‌های پنهانی دایانا

در سال ۱۹۹۲، روزنامه بریتانیایی «سان»، در گزارشی متن تماس تلفنی بین دایانا و معشوق او به نام «جیمز گیلبی» را منتشر کرد. او در آن زمان هنوز همسر چارلز بود. در این مکالمه، گیلبی ۵۳ بار تکرار کرد که عاشق دایانا است.

تماس تلفنی جنسی چارلز سوم قبل از خواب

پس از انتشار تماس تلفنی دایانا با عشق پنهانی خود، یک مجله استرالیایی متن رسوایی تلفنی چارلز را منتشر کرد. این تماس، رابطه عاشقانه چارلز با دوست خود، کامیلا را تایید نمود. این رسوایی به حدی بزرگ بود که به نام «کامیلا گیت» (Camila Gate) معروف شد. این روزنامه در گزارش خود نوشت: «بین چارلز و کامیلا، شوخی‌های کثیفی ردوبدل می‌شد.»

در گزارش US magazine آمده است: «خاندان سلطنتی بریتانیا ممکن است برای عموم مردم، رسمی و شایسته به نظر برسند؛ اما آن‌ها در طول سال‌ها با میزان قابل توجهی از جنجال‌ها روبرو شدند.»

این نشریه ادامه داد: «زمانی که شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا پس از ۱۰ سال زندگی مشترک، در سال ۱۹۹۲، جدایی خود را اعلام کردند؛ طرفداران آن‌ها متوجه رفتار رسوایی خانواده سلطنتی شدند. در آن زمان، چارلز و دایانا، پدر و مادر شاهزاده ویلیام و هری، هر دو به داشتن روابط خارج از ازدواج، اعتراف کرده بودند. در نوامبر ۱۹۹۵، دایانا به طور آشکار گفت که چارلز، رابطه عاشقانه‌ای را با عشق قدیمی و همسر فعلی خود، کامیلا، آغاز کرده بود.» دایانا در آن زمان در مصاحبه با BBC گفته بود: «ما سه نفر در یک ازدواج بودیم و این کمی شلوغ بود.» به عبارتی دیگر، چارلز سوم، پادشاه فعلی انگلستان، در آن سال‌ها علاوه بر همسر خود، روابط غیرعرفی و خارج از ازدواج با دوست خود داشت.

تجاوز جنسی شاهزاده اندرو

«ماری کلر» نام یک ماهنامه فرانسوی است که به موضوعات حوزه زنان می‌پردازد. این نشریه در گزارشی با عنوان « ۳۰ مورد از جنون آمیزترین رسوایی خانواده سلطنتی »، به مسائل پادشاهی بریتانیا پرداخت. [2]

رسوایی های جنسی جنجالی خاندان سلطنتی انگلیس


گزارش نشریه فرانسوی ماری کلر از رسوایی‌های خاندان سلطنتی بریتانیا


به گزارش این نشریه فرانسوی، شاهزاده اندرو در نوامبر ۲۰۱۹، به دلیل مشارکت با یک مجرمِ جنسیِ مشهور ، به نام «جفری اپستاین»، در مرکز توجه رسانه‌ها قرار گرفت. «ویرجینیا جوفری»، یکی از قربانیان جنسی «جفری اپستاین» که بعدها به یکی از فعالین حمایت از قربانبان جنسی بدل شد؛ اعلام کرده که « شاهزاده اندرو در بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲، سه بار به او تعرض جنسی کرده است.»

چارلز پدر هری نیست؟!

در ادامه گزارش نشریه فرانسوی «ماری کلر»، آمده است « بزرگترین ابهام موجود در خصوص خانواده سلطنتی بریتانیا، این است که هری، پسر چارلز نیست. بر کسی پوشیده نیست که پرنسس دایانا در دورانی که همسر چارلز بود؛ تعداد زیادی روابط نامشروع و خارج از ازدواج داشته است. او در مصاحبه با BBC اعتراف کرده بود که با یک افسر ارتش به نام "جیمز هویت"، رابطه داشته است و اینترنت هنوز نمی‌تواند شباهت هری به هویت را از بین ببرد!»

رسوایی های جنسی جنجالی خاندان سلطنتی انگلیس

شباهت غیر قابل انکار شاهزاده هری با جیمز هویت، افسر ارتش


رابطه اندرو با بازیگر فیلم‌های مستهجن

شاهزاده اندرو، پسر دوم ملکه الیزابت، در سال ۱۹۸۲ با «کاتلین کواستارک» آشنا شد. از آنجایی که کواستارک یک بازیگر مستهجن بود، بسیاری از تصاویر برهنه‌ی او در نشریات منتشر شده بود. اندرو، او را به عنوان دوست خود به ملکه معرفی کرد و زمانی که این خبر جنجال آفرین شد، ملکه گفت که از بازیگر بودن کواستارک، بی‌اطلاع بوده است.

شاهزاده هری و ماجراجویی در وگاس

در بخشی دیگر از گزارش نشریه فرانسوی، به رسوایی دیگر از شاهزاده «هری» پرداخته شده است. هری در سال ۲۰۱۸ از سمت الیزابت دوم به مقام «دوک ساسکس» انتخاب شد. دوک ساسکس یک لقب سلطنتیِ موروثی است. این انتخاب درحالی بود که در سال ۲۰۰۵، تصاویری از هری لو رفت که در آن یک بازو بند با طرح صلیب شکسته، پوشیده بود و به این دلیل، به عنوان شورشی در خاندان سلطنتی معروف شده بود و مجبور به عذرخواهی عمومی گشت.

اما او رسوایی دیگری نیز داشت. ۷ سال پس از عذرخواهی به خاطر صلیب شکسته، تصاویر لخت و عریان هری در هنگام فرار در لاس‌وگاس، منتشر شد. این عکس‌ها در جریان بازی «بیلیارد استریپ» گرفته شده بود. به طور خلاصه، بازی استریپ به این صورت است که بازنده باید در هر مرحله یکی از لباس‌های خود را از تن خارج کند تا در آخر لباسی باقی نمانده باشد. این رسوایی، باعث شد که کاخ سلطنتی از منتشر کننده عکس‌ها شکایت کند و جلوی ادامه انتشار آن‌ها در روزنامه‌های بریتانیایی را بگیرد.

رابطه نامشروع ویلیام

در سال ۲۰۱۹، شاهزاده ویلیام، به داشتن رابطه نامشروع با دوست نزدیک همسرش به نام «رز هانبری»، متهم شد.

انتخاب سخت برای خواهر ملکه

پرنسس «مارگارت»، خواهر کوچک‌تر الیزابت دوم، شیفته مرد طلاق گرفته‌ای به نام «پیتر تاوسند» شد. او ۱۶ سال از مارگارت بزرگ‌تر بود. در آن زمان، کلیسای انگلستان از به رسمیت شناختن این ازدواج احتمالی، خودداری کرد. برخی از اعضای دولت نیز از این اتفاق راضی نبودند و مارگارت مجبور شد بین عشق و زندگی در خاندان سلطنتی، یکی را انتخاب کند. او سرانجام در سال ۱۹۹۵، تاوسند را کنار گذاشت و ۵ سال بعد با کسی به نام «آنتونی آرمسترانگ»، ازدواج کرد.

حمله سگ سلطنتی به کودکان

در سال ۲۰۰۲، سگِ دختر ملکه انگلستان به دو کودک حمله کرد و بعد از حضور در دادگاه، به یک جرم جنایی نیز اعتراف نمود. البته اطلاعات بیشتری در خصوص این جرمِ جنایی، در دسترس نیست.

نژاد پرستی خاندان سلطنتی

همسر شاهزاده مایکل، بعد از مراسم نهارِ ملکه به مناسبت کریسمس ۲۰۱۷، جنجال ایجاد کرد. او یک جواهر نژادپرستانه را به سمت «مگان»، عروس خاندان سلطنتی، نشان داد. مگان یکی از اعضای خاندان سلطنتی بود اما با نژاد دوگانه و این اقدام به معنی توهین به او بود. همسر شاهزاده مایکل همچنین در سال ۲۰۰۴ به گروهی از سیاهپوستان در شهر نیویورک گفته بود «باید به مستعمرات برگردید.»

نگرانی خاندان سلطنتی از رنگ پوست «آرچی»

«مگان مارکل»، همسر شاهزاده «هری»، سفید پوست نیست و یکی از نگرانی‌های خاندان سلطنتی این بود که «آرچی»، فرزند «مگان و هری»، هم رنگ مگان شده و سفید پوست نباشد و بر همین اساس، سعی کردند به آرچی، هیچ عنوانِ سلطنتی داده نشود.

باز پروریِ هری

نشریه فرانسوی «ماری کلر» در بخشی دیگر از گزارش خود نوشته است: «شاهزاده هری زمانی که ۱۷ ساله بود، نزد پدرش چارلز اعتراف کرد که در موارد متعددی ماری‌جوانا مصرف کرده و در مراسم استفاده از مشروبات الکلی که برای افراد زیر سن قانونی ممنوع است، حضور داشت. از همین رو، هری به کلینیک باز پروری و ترک اعتیاد فرستاده شد.»

داستان شاهزاده «آن»

پرنسس «آن»، دختر الیزابت دوم، با یک سوار کار المپیک به نام «مارک فیلیپس»، ازدواج کرد. اما این ازدواج به جدایی رسید. زیرا روزنامه بریتانیایی «سان» در گزارشی اعلام کرده بود که نامه‌هایی را به طور ناشناس برای شاهزاده «آن» دریافت کرده است و اعلام کرد که «آن»، عاشق فردی به نام «تیموتی لارنس» شده است که از افسران نیروی دریایی ارتش انگلیس بود. او بعد از طلاق از فلیپ، با لارنس ازدواج کرد.

بازهم چارلز

«لیدی سارا مک کورکودال»، خواهر بزرگ‌تر پرنسس دایانا بود که منجر به ازدواج چارلز و دایانا شد. اما چارلز سوم پیش از ازدواج با دایانا، مدتی با سارا در رابطه بود. دایانا در نهایت در یک تصادف رانندگی مشکوک کشته شد؛ آن هم درست در زمانی که قصد ازدواج مجدد را داشت و گفته می‌شود که چارلز، پشت این ماجرا قرار دارد.

خیانت سارا فرگوسن

«سارا فرگوسن» در سال ۱۹۸۶ با شاهزاده اندرو ازدواج کرد. او با یک فرد آمریکایی به نام «جان برایان» به مسافرت رفت. تصاویری از آن‌ها منتشر شد که آن مرد آمریکایی در حال لیسیدن پای فرگوسن بود. در سال ۲۰۱۰، یک روزنامه نگار در پوشش یک تاجر به سارا فرگوسن پیشنهاد رشوه ۵۰۰.۰۰۰ پوندی داد تا در مقابل، او نیز اطلاعاتی مربوط به اندرو را ارائه دهد.

تصاویر برهنه همسر شاهزاده ادوارد

روزنامه بریتانیایی «سان» در سال ۱۹۹۹، تصاویری برهنه از «سوفی جونز»، همسر شاهزاده ادوارد، منتشر کرد.

دستگیری ویلیام هنگام رقصیدن با یک مدل استرالیایی

زمانی که شاهزاده «ویلیام» در یک کلوپ شبانه در حال رقصیدن با یک مدل استرالیایی بود، گرفتار شد. قرار بود سفر او صرفا یک سفر پسرانه برای اسکی باشد. اما از کلوپ شبانه سر در آورد.

این موارد تنها بخشی از رسوایی‌های جنسی و غیرجنسی در خاندان سلطنتی انگلیس، خصوصا شاه فعلی انگلستان بود که تاکنون برملا شده است. لازم به ذکر است که این موارد نه از دید فرهنگ ایرانی- اسلامی، بلکه از دید گزارشگران آمریکایی و فرانسوی، به عنوان رسوایی تلقی می‌گردد و خاندان سلطنتی بارها مجبور شده است که بر این موارد سرپوش گذارد یا در دادگاه‌ها با فشارهای سلطنتی، خود را تبرئه کند.

منبع: افکارنیوز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار