گوناگون

دعوت آیت الله جوادی آملی به شرکت همگان در راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت آیت الله جوادی آملی به شرکت همگان در راهپیمایی روز جهانی قدس

پارسینه: آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، همگان را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمودند.

پایگاه اطلاع رسانی اسراء نوشت: آیت الله جوادی آملی در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، همگان را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمودند.

معظم له در این پیام ابراز داشتند: روز قدس و راهپیمایی روز قدس از سنت‌های حسنه امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) است که بر همه ما لازم است شرکت کنیم! روز قدس تنها برای آزادسازی محرومان فلسطین نیست، بلکه روز قدس قداستی دارد به طول و عرض جهان اسلام، اوّلین مسئله مسلمین در بیش از نیم قرن اخیر جریان فلسطین بود.

در این روز ما از جامعه جهانی بخواهیم هم به فکر آزادی و قداست و استقلال کشور‌ها باشند و هم دست استکبار و صهیونیسم را باز نگذارند تا آن تجربه تلخ جنگ جهانی اوّل و دوم که هنوز در ذائقه بشریت هست، تکرار نشود! کشور‌ها با کشتن به آزادی نمی‌رسند! بشریت با خونریزی و کشتن به آزادی نمی‌رسد! هرگز کشتن و کشتار بشر را متمدّن نمی‌کند. حضور همگان در این راهپیمایی هم تقویت مظلوم است و هم تضعیف ظالم؛ امیدواریم همگان در این آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که پیام امام راحل را احیا می‌کنند، در راهپیمایی شرکت نمایند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار