گوناگون

استقبال روزنامه‌های چپ و راست از توافق با عربستان +تصاویر

استقبال روزنامه‌های چپ و راست از توافق با عربستان +تصاویر

پارسینه: یک روز پس از اعلام توافق ایران و عربستان سعودی برای از سرگیری روابط دیپلماتیک، تمامی روزنامه های صبح ایران، از کیهان و وطن امروز گرفته تا شرق و اعتماد، از آن استقبال کردند.

به گزارش «پارسینه»، اعلام توافق ایران و عربستان سعودی برای از سرگیری روابط دیپلماتیک پس از هفت سال، با واکنش یکپارچه مثبت جریانات و چهره های سیاسی همراه بود. در این میان واکنش روزنامه های کیهان و وطن امروز که پس از قطع رابطه ایران و عربستان به گرمی از آن استقبال کرده بودند هم در نوع خود جالب است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  مرگ بر آل سعود خائن ما با کسانی که روبروی اهل البیت ایستاده و نسبت به مادر سادات بی ادبی کرده اند مصالحه و مذاکره نمی کنیم آل سعود مرتد و خائن و مزدور و مهدورالدم انگلیس و صهیونیسم و آمریکا

 • ناشناس

  قابل توجه کسانی که یک روز ، سفارت عربستان را مسجد ضرار می دانستند و با حمایت و تشویق عده ای ، بی نام نشان !! برای حمله به سفارت عربستان ، مردم منطقه را قربانی بی خردی و منافع شخصی خود کردند ، از مردم ایران تا یمن و سوریه و عراق و قاسم سلیمانی ..... ، ارتباط با عربستان را به نام خود مصادره نکنند و آن را به رخ جناحهای مخالف سیاسی نکشند ، در زمان دولت اصلاحات همین عربستان همسایه بود که از هسته ای ما دربرابر اسرائیل دفاع کرد ولی متاسفانه ، جماعت شماها با حمله به سفارت عربستان ، باعث ضرر و زیان به مردم شدید ، بی احترامی با زائران ایرانی ، آتش جنگ داعش در منطقه ، مردم سوریه و عراق درگیر جنگ شدند ، مردم یمن قربانی جنگ شدند ، باعث ارتباط و دوستی عربستان و کشورهای عربی با اسرائیل شدید ، بیت المقدس از فلسطینیان گرفته شد، قاسم سلیمانی ما ترور شد . اگرچه قاسم سلیمانی به همراه وزارت امور خارجه بلافاصله بعد از پایان جنگ با داعش می خواست با مذاکره با عربستان ، جنگ یمن را پایان دهد ، گویا ...... بگذریم . بهتر هست مسئولان ما ، حتماً به حرف مردم ، راهکار و راه حل مردم گوش دهند ، برای ارتباط و تعامل با دنیا پیش قدم شوند .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار