گوناگون

انتقاد آتشین محقق داماد از تصویب یک قانون جدید در مجلس+ فیلم

انتقاد آتشین محقق داماد از تصویب یک قانون جدید در مجلس+ فیلم

پارسینه: محقق داماد، استاد دانشگاه شهید بهشتی به تصویب یک قانون جدید در مجلس درباره حبس ۱۰ تا ۱۵ ساله مخالفت با حاکمیت انتقاد کرد.

محقق داماد استاد دانشگاه شهید بهشتی گفت: در کشوری زندگی می‌کنیم که مجلس آن در حال تصویب قانونی است که هر کسی هر نظری مخالف حاکمیت بدهد ١٠ الی ١۵ سال زندان برود! کره شمالی هم این طور نیست./ خبرفوری

ارسال نظر

 • علی مرادی

  جناب محقق داماد سلام و درود بر شما .
  لطفا از مسئولین سئوال بفرمائید چگونه ممکن است آقای علی عسگری از مدیریت صدا و سیما به مدیریت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و اکنون به سمت سفیر ایران در چین ! منصوب شوند ؟
  چگونه اینهمه توان مدیریتی در یک فرد وجود دارد ؟
  از جناب علی عسگری بخواهید با زبان چینی برایمان سخن بگویند .
  رزومه ایشان را در مدیریت پتروشیمی بررسی فرمائید ؟
  ولله ما گلایه داریم

 • ناشناس

  سلام واقعا نمایندگان مردم واینها هستند برای یک کلمه انتقاد بایدده سال زندانی بودبه کجا می رویم. کشورچرا با شتاب به سمت وسوی استبدادی خشن درحال حرکت است کجا رفت مردم سالاری ومردم سالاری دینی برادر ؟

 • م.م.ص

  بااحترام،آنطوری که آیت ا...محقق داماددرموردفروش نفت وسرمایه گذاری برای نسلهای آینده فرمودندهم اکنون در کشور نروژ عملیاتی گردیده ومی گردد ولی احتمال آن درکشورعزیزمان بعیدبنظرمی رسد.

 • ناشناس

  احسنت ، درود بر شما جناب محقق
  دقیقا انتقاد ما قشر تحصیلکرده متدین اینست که
  جمهوری اسلامی در عمل با اسلام فاصله دارد!!!

 • عباس

  چرا مسعولین بی لیاقتی که سالها رأس کار بودند فقط بیت المال را خوردند و ریالی ارزش نداشتند زندان نروند چرا مردمی که حق و حقوق وتمام زندگی خود را نابود می بینند نباید اعتراض کنند مردم به پیامبر و امامان شیعه هم اعتراض می‌کردند مگر حاکمان ایران از خدا هم بالاتر شده‌اند که حق اعتراض نداشته باشند شما اگر لیاقت اداره کشور را ندارید بروید کنار

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار