گوناگون

تسلیم فشارهای جهان نمی شویم!

تسلیم فشارهای جهان نمی شویم!

پارسینه: ملا هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان، ضمن تاکید بر اینکه فشارهای جهانی بر طالبان تاثیری نخواهد داشت گفت که مردم افغانستان خواهان یک نظام اسلامی هستند.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از هشت صبح گزارش داد، ملا هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان، این سخنان را روز پنج‌شنبه در دیدار با شماری از فرماندهان نظامی این گروه بیان کرده است.

رهبر گروه طالبان گفته است، که این گروه "شجاعانه" در برابر جهانیان جنگید و اکنون فشارهای جهان بر آن‌ فایده‌ای ندارد و تسلیم فشارها نخواهد شد. او افزوده است: "مردم مسلمان افغانستان خواهان نظام اسلامی هستند و سکولاریسم نمی‌خواهند؛ اگر می‌خواستند، ۲۰ سال از ما حمایت نمی‌کردند و مردم علیه ما قیام می‌کردند. اکنون زمان خدمت کامل به مردم فرا رسیده است".

رهبر طالبان خاطرنشان کرده است، افغانستان به کارهای عام‌المنفعه نیاز دارد.

رهبر طالبان در حالی این موضوع را بیان کرد که وزیر امور خارجه ایالات متحده در بیانیه‌ای گفته است: واشنگتن محدودیت‌های ویزایی جدیدی را علیه طالبان افغانستان به دلیل تصمیم آنها برای ممنوعیت حضور زنان در دانشگاه‌ها و کار برای سازمان‌های غیردولتی اعمال می‌کند.

پس از آن وزارت امور خارجه طالبان این تصمیم آمریکا را خلاف توافق‌نامه دوحه عنوان کرده و بر حل مسایل مورد اختلاف با این کشور از راه گفت‌وگو تاکید کرده است./ایسنا

ارسال نظر

 • ناشناس

  ما نیک میدانیم کدام کشور شما را مترسک کرده است

 • ناشناس

  ما نیک میدانیم کدام کشور روباه صفت این حرفها رو یادت میده

 • ناشناس

  شما روزی تسلیم خواسته های زنان خود خواهید شد

 • ناشناس

  شریعت شما بر خلاف دین اسلام است از شریعت چیزی نمیدانید .هر کاری میکنید به اسم شریعت سرپوش میگذارید غلط،میکنید عزت مسلمانان را از بین میبرید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار