گوناگون

عبدالحمید، دیروز حامی فلسطین، امروز حامی اسرائیل!

عبدالحمید، دیروز حامی فلسطین، امروز حامی اسرائیل!

پارسینه: ویدئویی از حمایت مولوی عبدالحمید از لزوم صلح دولت اسرائیل با فلسطین در فضای مجازی منتشر شده است که پیشتر خود او این رژیم را دولت اشغالگر می دانست.

به گزارش پارسینه، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی طی اظهارات اخیر خود در حالی سخن از دولت اسرائیل و حمایت از آن و لزوم صلح با فلسطین به میان آورده که سابقا این رژیم را بنیانگذار تروریسم، دشمن محارب، دولت اشغالگر، رژیم نامشروع و رژیم غاصب دانسته بود!

حمایت یکباره عبدالحمید از موجودیت رژیم صهیونیستی تغییر نظر یا تقلید از اقدامات جدید برخی کشورها، بویژه عربستان در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است؟!

انتهای پیام/

ارسال نظر

 • ناشناس

  حمایت از صلح حمایت از اسراییل است؟؟؟؟؟؟؟ پروسه بی آبرو کردن مولانا عبدالحمید پیش از اجرا لو رفته بی خود تلاش نکنید تنها تریبون نماز جمعه ایی که از خواسته های مردم ایران حمایت می کند امروز فقط در زاهدان است

 • آیدین

  کاملا مشخصه که اون اولی اصلا ایشون نیستند .کاملا ساختگی است . در حالی که ویدئوهای دوم و سوم قدیمیند اما با کیفیت ترند و کاملا چهره مولوی عبدالحمید مشخصه اما در ویدئوی اول که باید یه لحاظ زمانی امروزی باید باشد کیفیت کلا پایین چهره نامشخص لهجه کاملا تقلیدی و از عینک دودی و دستکش سیاه استفاده شده .

 • ناشناس

  درود و سلام بی پایان بر مولانا عبدالحمید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار