گوناگون

هشدار سردار قاآنی به صهیونیست‌ها: زودتر خانه‌هایتان را بفروشید و بروید+ فیلم

هشدار سردار قاآنی به صهیونیست‌ها: زودتر خانه‌هایتان را بفروشید و بروید+ فیلم

پارسینه: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه سعودی تفاله آمریکاست و ارزش دشمن تلقی شدن هم ندارد، گفت: اگر می‌خواهیم در مقابل استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار، سربلند بایستیم باید اهل مقاومت باشیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران درباره وضعیت رژیم صهیونیستی عنوان کرد: امروز در شرایطی هستیم که هفته‌ای 40 الی 50 عملیات علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری انجام می‌شود. این تعداد در کرانه باختری که دو برابر شهر تهران وسعت دارد، روزانه 10 عملیات است. امروز رژیم صهیونیستی بیچاره شده است اما فکر می‌کنند که اگر به نظام فشار بیاورند نظام از مسیر خود کوتاه می‌آید.
همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: روزی که شهید سلیمانی را ترور کردند به آنها گفتیم خانه‌هایتان را بفروشید و از فلسطین بروید. امروز می‌بینیم در سرزمین‌های اشغالی شخصیت‌های یهودی قدیمی تشکیلاتی برای خروج یهودی‌ها از اسرائیل را ایجاد کرده‌اند دیر نیست زمانی که مردم فلسطین با فضاحت صهیونیست‌ها را از فلسطین بیرون کنند. امروز صهیونیست‌ها به‌شدت زیر فشار هستند و از تبلیغات منفی خجالت هم نمی‌کشند.
وی افزود: شما تمام توان خود را علیه ما بسیج کردید و یک زن روسپی جنایتکار را که بیش از ۱۷ هزار نفر را کشته را به‌عنوان رئیس‌جمهور ایران معرفی می‌کنید و این تمام هنر شما است.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران تاکید کرد: تمام اقدامات دشمن توسط ما ثبت شده است و همه آنها بدون استثنا ضربه خواهند خورد. هرکس یک روز کار رسانه‌ای علیه ایران کرده باشد یک روز ضربه‌اش را خواهد خورد و روزی می‌رسد که آنها می‌بینند هیچ چیز برای آنها باقی نمانده است.
سردار قاآنی در پایان خاطرنشان کرد: به برکت خون شهدا این مسیر پرافتخار و با عزت با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد. رهبر انقلاب مستحکم ایستاده‌اند و با صلابت کشتی انقلاب را به جلو می‌برند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  مرگ بر دشمنان ایران هم در داخل هم خارج از کشور

 • علی

  درود بر سردار قاآنی
  إن حزب الله هم الغالبون

 • ایران

  لطفا با حرف و حدیث پشت میز نشتن مشغول نشید با عمل به دشمنان خاک ایران پاسخ دهید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار