گوناگون

جزئیات پناهندگی برادر رییس صدا و سیما+عکس

جزئیات پناهندگی برادر رییس صدا و سیما+عکس

پارسینه: مجله تایم آمریکا در مصاحبه‌ای با میثم جبلی، برادر پیمان جبلی، رئیس فعلی صداوسیما از پناهنده شدن میثم خبر داده است.

مجله تایم آمریکا در مصاحبه‌ای با میثم جبلی، برادر پیمان جبلی، رئیس فعلی صداوسیما از پناهنده شدن میثم خبر داده است! این نشریه آمریکایی مدعی شد میثم جبلی بعد از حادثه هواپیمای اوکراینی و قربانی شدن برادرزاده‌اش، چنین تصمیمی گرفته است. او در این مصاحبه گفته است همه خانواده‌اش را دوست دارد به جز پیمان برادرش.

جزئیات پناهندگی برادر رییس صدا و سیما+عکس
منبع: همشهری

ارسال نظر

 • ناشناس

  صداوسیما درموردبرادرروحانی خیلی برنامه درست کرد.ببینیم برای برادرجبلی چه میکند.

 • ناشناس

  این وسط فقط سر ملت بی کلاه مونده !! حداقل مردم که معترضند ، نه حاضرند از کشور خارج شوند نه حاضر کسی از بیرون بیاد براشون تصمیم بگیره !!

 • کرامت سلیمی

  شاید برادر رییس صدا و سیما در امریکا پناهنده نیست بلکه به عنوان گروگان در انجا نگاه داشته می شود تا صدا و سیما یه وقت خطوط قرمز را زیر پا نگذاره و مطابق سیاستها و دستورالعملهای دیکته شده عمل کنه.

 • ناشناس

  براداران جبلی به غیر از پیمان

 • کرامت سلیمی

  اگر رسانه ها سماجتی که برای موضوع پناهندگی برادر اقای جبلی به خرج دادند را در مورد موضوع برجام هم داشته باشند و کمی از وجهه همت خودشان را بر روی موضوع برجام و حقیقت مخفی شده در ان می گذاشتند ، کشور ما به این روز سیاه نمی افتاد که قربانی بازی کثیف برجام شود و از همه نظر به سمت فروپاشی و سقوط برویم.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار