گوناگون

اجاره ۱۰۰ میلیونی برای کارت ملی

اجاره ۱۰۰ میلیونی برای کارت ملی

پارسینه: کارت ملی شما را ۱۰۰ میلیون تومان خریداریم؛ این سخنان یک پرنده فروش است که مدعی است تنها برای کد ملی اشخاص حاضر به پرداخت این میزان پول است.

آرمان ملی نوشت: معاملات خرید خودرو در بورس کالا نشان می‌دهد در هفته‌های گذشته صف‌های طولانی برای عرضه خودرو در بورس کالا تشکیل شده است.

هر فرد دارای کارت ملی که بالای ۱۸ سال سن دارد و از سال ۹۸ تا کنون خودرویی به نام داشته یا دارد، نمی‌تواند از طریق بورس کالا صاحب خودرو شود. در واقع اصلی‌ترین شرط برای خرید خودرو بورسی، داشتن کارت ملی و نداشتن خودرو از ۴ سال قبل تا به امروز است.

در ادامه این گزارش آمده است: کارت ملی شما را ۱۰۰ میلیون تومان خریداریم این سخنان یک پرنده فروش است که مدعی است تنها برای کد ملی اشخاص حاضر به پرداخت این میزان پول است. مبلغی بالایی که در شرایط سخت اقتصادی حاکم قطعا افراد زیادی را وسوسه می‌کند تا به این درخواست تن دهند.

اما اینکه این افراد با کارت ملی چه درآمدی کسب می‌کنند که حاضرند بابت آن ۱۰۰ میلیون بپردازند موضوعی است که بررسی‌ها از رانتی بزرگ در بورس کالا حکایت دارد. چرا که علی رغم سودی که خودروسازان از عرضه محصولات خود در بورس کالا می‌کنند، اما عدم عرضه مناسب و تورم انتظاری حاکم باعث شده تا بازار آزاد همچنان قیمت خود را بر اساس نرخ دلار ۴۰ هزار تومانی منطبق کند.

ارسال نظر

 • سعید

  کشوری ساخته شده که ارکان آن براساس وابستگی به افراد حکومتی . وابستگی های عقیدتی و وابستگی های ارتباطی با رانت اداره میشود ترقی در این کشور با این چارچوب بادکنکی و در اثر تغییر شرایط آسیب پذیر بوده قابلیت سرمایه گذاری به صفر میرسد و آگاهان در صدد خروج و استفاده از داشته هایشان در فضای سالم خارج از کشور با قبول ریسک بسیار و خطرات ناشناخته برمی آیند در این کیفیت نه در دنیای مردم و نه در آخرت مردم تلاش و اهتمامی توسط حاکمان که مجریان اداره کشور و هدایتگران جامعه هستند بعمل نیامده اسقاط وضعیت دور از انتظار نیست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار