گوناگون

درخواست زینب سلیمانی در سالروز شهادت پدرش از مسئولین

درخواست زینب سلیمانی در سالروز شهادت پدرش از مسئولین

پارسینه: فرزند شهید سلیمانی با تاکید بر اینکه امروز باید همه مسئولان راه سردار سلیمانی را پیش بگیرند، گفت: مسئولان گره‌های مردم را با فداکاری باز کنند.

زینب سلیمانی در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی از مردم کشور و استان کرمان بابت پذیرایی از مهمانان سردار سلیمانی و همچنین از مردم عراق بابت حضور در مراسم سالگرد شهادت سلیمانی تشکر کرد.

وی گفت: حال و هوای این روزها شبیه مراسم روزهای تشییع پیکر شهید سلیمانی است که به تعبیر رهبر انقلاب یک یوم الله بود و باید همیشه یاد آن را زنده نگاه داشت. مردم عزیز ما امسال در همین راستا قدم های بزرگی برداشتند، قدردان محبت شما مردم هستم.

وی در ادامه با بیان اینکه سردار سلیمانی سه سال پیش به آرزوی خود رسید، گفت: این وصال بر شهید سلیمانی و شهدای همراهش مبارک باشد. منش و مرام و مکتب شهید سلیمانی امروز برای ما به جا مانده است. این مکتب موجب رشد و تعالی ملت می شود. امسال آنچه از وصیتنامه این شهید برجسته شد این بود که «جان من هزاران بار فدای شما »بود. این حمله اهمیت مردم در اندیشه سردار سلیمانی را نشان می دهد. سردار سلیمانی این مردم را سربلند ، فداکار می دانست که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جان و مال خود را فدا کرد پس این ملت شایسته جان فدایی است.

وی در پایان گفت:امروز باید همه مسئولان راه سردار سلیمانی را پیش بگیرند و گره های مردم را با فداکاری باز کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار