گوناگون

فرمانده نیروی انتظامی انزلی بازداشت شد

فرمانده نیروی انتظامی انزلی بازداشت شد

پارسینه: وکیل اولیای دم مهران سماک، جوان انزلیچی که در ناآرامی‌های هفته گذشته در انزلی کشته شد، از بازداشت فرمانده نیروی انتظامی بندرانزلی خبر داد.

سیدمجید احمدی وکیل اولیای دم مهران سماک ، جوان اهل بند انزلی استان گیلان که در ناآرامی‌های هفته گذشته در انزلی کشته شد، از بازداشت فرمانده نیروی انتظامی بندرانزلی خبر داد.

به گزارش چندثانیه، احمدی در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: پس از گذشت ۷ روز از قتل مهران سماک ، با پیگیری‌های مستمر و بررسی دلایل و مستندات نهایتا جعفر جوانمردی فرمانده منطقه انتظامی بندرانزلی به اتهام عدم رعایت قانون نحوه بکارگیری سلاح منجر به قتل عمد مهران سماک در شعبه اول بازپرسی دادسرای نظامی گیلان تفهیم اتهام و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان و در حال حاضر در زندان مرکزی رشت می‌باشد.»

احمدی از بیان جزئیات بیشتر این پرونده در روزهای آتی خبر داد.

گفتنی است مهران سماک شامگاه سه‌شنبه بعد از پایان بازی ایران- آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بر اثر تیراندازی در انزلی کشته شد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  بابت بی لیاقتی ایشان قرار است یک پست و مقام بالاتر به ایشان اعطا شود

 • ناشناس

  نکته اول ؛ قابل توجه !!کیهان و رائفی پور و تندروها ...... کسانی که ماموران را ترغیب به تیراندازی به مردم معترض می کردند ، به قول قاسم سلیمانی به رغم تفاوت در سلایق و تفکر اینها بچه های ما هستند نه بچه خاص من و شما ، بچه های ایرانند ، اعضای یک خانواده اند .
  نکته دوم ؛ قابل توجه مسئولان !! امروز بعد از ۴۴ سال مملکت داری به جایی رسیدیم که برای امنیت ایران ، برادر بر روی برادر اسلحه می کشد ، به جایی رسیدیم که مهران سماک و جوانان و نوجوانان و بخشی از مردم‌ایران چون راهکار و راه حلی برای مشکلاتشان نمی بینند ، برای جبران آن به خیابان می آیند با باخت تیم ملی فوتبال کشورشان شادی می کنند ، پرچم کشورشان را آتش می زنند و برای رسیدن به خواسته هایشان ، ارزش ها را زیر پا می گذارند .
  نکته سوم ؛ با اینکه دلمان از دست نیروی انتظامی خون هست و به برادر من در مردادماه در جاده تیراندازی شد ، پرسنل نیروی انتظامی آبدان ، سه روز در بیمارستان بود و یک ماه در خانه بستری ، هیچی نشد !! ولی گاهی وقتها نیاز هست مسئولان ما هم سهمی از قصور و کوتاهی ها ، کمبودها ، محدودیت ها را بر عهده بگیرند . شاید اگر ما طبق خواسته های مردم شروع به تغییر دادن شرایط کرده بودیم و یا با آنها که می خواستند تحولی و تغییراتی در این سالهای اخیر در کشور و شرایط کشور پیش بیاورند همراهی کرده بودیم ، امروز مهران سماک و فرمانده نیروی انتظامی انزلی در آرامش زندگی می کردند بار مشکلات کشور را بر دوش مردم و نیروی امنیتی و نظامی گذاشتن و از دور نشستن و نظاره کردن ، قدمی برای حل مشکلات برنداشتن ، به سرنوشت مردم جنگ‌زده منطقه می رسیم . یک روز ممکن هست همین نیروهای امنیتی و نظامی خسته شوند و کنار مردم بایستادند مثل ارتش شاهنشاهی .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار