گوناگون

روایت متفاوت همشهری از نسخه پیچی ابراهیم حامدی برای ایران

روایت متفاوت همشهری از نسخه پیچی ابراهیم حامدی برای ایران

پارسینه: هزینه‌سازی برای شهروندان عادی ازسوی جریان‌های معاند و ضدانقلاب در شرایطی است که مقام‌های مسئول در کشور در هفته‌های اخیر بار‌ها بر این موضوع تأکید کرده‌اند که جریان‌های ضدانقلاب با انجام سرمایه‌گذاری‌های کلان، درحال تلاش و برنامه‌ریزی برای شعله‌ور نگه داشتن آتش ناآرامی‌ها در شهر‌های مختلف کشور هستند.

روایت متفاوت همشهری از نسخه پیچی ابراهیم حامدی برای ایران را با هم می خوانیم. بررسی‌های انجام شده ازسوی دستگاه‌های امنیتی درمیان جمعیت بازداشت‌شدگان در حوادث‌اخیر نشان می‌دهد بخش قابل‌توجهی از جوانان دستگیر شده، تحت‌تأثیر القائات جریان‌های معاند، برای به خیابان آمدن تحریک شده‌اند؛ جریان‌هایی که زمینه‌ساز تحمیل خسارت‌های معنوی، مادی و جسمی قابل‌توجهی به مردم عادی شده‌اند.

در این میان آنچه بیش ‌از هرچیز به‌چشم می‌آید، نقش‌آفرینی افرادی است که با دریافت مبالغ کلان، درحال دامن زدن به آتش ناآرامی‌ها در ایران هستند؛ رویکردی که مردم کوچه و خیابان مهم‌ترین آسیب‌دیدگان آن هستند؛ چهره‌هایی مانند ابراهیم حامدی، نازنین بنیادی، مسیح علی‌نژاد و... که از اصلی‌ترین گردانندگان این صحنه ضدامنیتی به‌شمار می‌روند.

این درحالی‌است که سوابق فعالیت‌های چنین چهره‌هایی نشان می‌دهد آنان در کمال عافیت‌طلبی و ادامه روال زندگی عادی خود، مشغول فضاسازی باهدف به خیابان کشاندن جوانان ایرانی هستند؛ ترسوهایی که اگرچه دست‌شان به ایران نمی‌رسد، اما روی احساسات جوانان ایرانی حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند و می‌کوشند با انتشار فراخوان‌هایی، عده‌ای را برای تحقق نیت‌های شوم خود، به خیابان بکشانند.

نسخه‌پیچی از لس‌آنجلس

یکی از این چهره‌ها ابراهیم حامدی ، مشهور به ابی است؛ خواننده‌ای که اخیرا در لس‌آنجلس مشغول تحریک افکارعمومی و احساسات جوانان در ایران بوده و بدون تحمل هیچ زحمت و مشقتی، درحال هزینه‌سازی برای جوانان و مردم ایران است. این درحالی است که وی تا پیش ‌از آغاز حوادث‌اخیر همواره تأکید می‌کرد «سیاسی» نیست و فقط «یک خواننده» است، اما اکنون در قامت یک فعال سیاسی در حال تهییج افکار عمومی است.

فعالیت‌های ابی در سال‌های اخیر نشان می‌دهد او برای کسب درآمد حتی حاضر است با دشمنان ایران نیز وارد همکاری مشترک شود؛ رویکردی که اجرای کنسرت در عربستان‌سعودی طی سال‌های اخیر نمود بارزی از آن به‌حساب می‌آید.

این اقدام که با واکنش گسترده ایرانیان در شبکه‌های اجتماعی همراه شد، ابی را وادار به عذرخواهی کرد، اما عملکرد او در جریان حوادث‌اخیر نشان می‌دهد این خواننده لس‌آنجلس‌نشین همچنان در حال تجویز نسخه‌هایی برای جوانان ایران است که خود جسارت اجرای آنها را ندارد و صرفا در حال نسخه‌پیچی برای افکار عمومی داخل کشور است.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  تو هتل کنتینانتال شبا میخوند زمان شاه تو فیلم کندو نشون داده شد و یه نفر آوردش تو تلویزیون که بیا بخون وگرنه میزنیم ات !!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار