گوناگون

روایت سردار نقدی از بررسی پرونده مهسا امینی توسط چهار هزار پزشک

روایت سردار نقدی از بررسی پرونده مهسا امینی توسط چهار هزار پزشک

پارسینه: معاون هماهنگ‌کننده فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان فوت این خانم را بهانه قرار دادند و تمام جهان عزاخانه شد و علاوه بر این، به کسانی که در صفحات مجازی خود دنبال‌کنندگان زیادی دارند، پول دادند تا اسم این فرد را در صفحات خود درج کنند و حتی اسم خیابان و ساختمان‌ها را به نام این خانم گذاشتند.

سردار نقدی ، معاون هماهنگ‌کننده فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از سخنانش با اشاره به اینکه دشمنان از دهه هشتادی‌ها هراس دارند و هزینه‌های زیادی برای ناکارآمد ساخت این نسل انجام می‌دهند، اظهار داشت: دشمنان می‌توانند حدس بزنند که دهه هشتادی‌ها چه بلایی می‌توانند سرشان بیاورند، چون مأموریت ناتمام شهیدان سلیمانی و تهرانی‌مقدم را می‌توانند به اتمام برسانند و رژیم صهیونیستی را با شکست مواجه سازند؛ لذا دشمنان باید از دهه هشتادی‌ها وحشت‌زده باشند و از این نسل بترسند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ معاون هماهنگ‌کننده سپاه عنوان کرد: اگر در دفاع مقدس با دست خالی می‌جنگیدیم، برای این بود که نه سلاحی نداشتیم و نه حتی کسی به ما سلاح می‌داد، اما بسیجی امروز نه اینکه اسلحه نداشته، بلکه تشخیص داد که، چون دشمن می‌خواهد جنگ داخلی ایجاد کند، به همین دلیل فقط با بدن خود برای مقابله با آن‌ها به میدان می‌رود تا مجدداً خون بر شمشیر پیروز شود.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش در خصوص فوت مهسا امینی هم گفت: در خصوص فوت این خانم چهار هزار پزشک پرونده او را بررسی کردند و علت فوت را ضرب و شتم وی تشخیص ندادند و این در حالی است که دشمنان این ملت با استفاده از تمام رسانه‌های خود هجمه سنگینی را ایجاد و اینگونه ادعا کردند که علت فوت نامبرده ضرب و شتم توسط پلیس بوده است. آن‌ها برای ادعا‌های خود حتی یک دلیل هم نمی‌آورند، اما ما در مقابل، دلایل متعددی را در رد ادعا‌های دشمنان آوردیم.

سردار نقدی ادامه داد: دشمنان فوت این خانم را بهانه قرار دادند و تمام جهان عزاخانه شد و علاوه بر این، به کسانی که در صفحات مجازی خود دنبال‌کنندگان زیادی دارند، پول دادند تا اسم این فرد را در صفحات خود درج کنند و حتی اسم خیابان و ساختمان‌ها را به نام این خانم گذاشتند، این در حالی است که آن‌ها میلیون‌ها انسان را بدون دلیل می‌کشند، همانند آنچه در هیروشیما و ناکازاکی ژاپن رخ داد، اما کسی اعتراضی علیه اقدام آن‌ها انجام نمی‌دهد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه یادآور شد: حدود یک ماه پیش در سایت خبری «ام بی سی» آمریکا گزارشی از جلسات کنگره در مسائل امنیتی منتشر شد که در آن آمده چهار هزار و ۲۳۴ نفر در زندان‌های آمریکا جان خود را از دست دادند و این منهای ۹۵۰ نفر از بازداشت‌شدگانی است که سرنوشت‌شان مشخص نیست و اثری از آن‌ها در زندان‌ها وجود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از دستگاه دیپلماسی کشور عنوان کرد: انگلیس خبیث این روز‌ها کشورش را به پایگاه رسانه‌های تروریست تبدیل کرده است. این همان انگلیس است که هرازگاهی خبری مبنی بر کشف گور دسته‌جمعی در کانادا منتشر می‌شود که انگلیسی‌ها کودکان بومی کانادا را در این گور‌ها دفن کردند.

سردار نقدی با بیان اینکه وقتی رسانه به اتاق جنگ تبدیل می‌شود به معنی رسوایی تمام است، افزود: آن‌ها این رسوایی را به جان خریدند تا در آینده، دهه هشتادی‌های کشورمان به مقصود خود نرسند، به همین دلیل امروز دشمن می‌خواهد با بهره‌گیری از فضای مجازی، جامعه را با مشکلات عدیده مواجه سازد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار