گوناگون

معاون رئیسی از جایگزینی احتمالی بذرپاش بجای رستم قاسمی خبر داد

معاون رئیسی از جایگزینی احتمالی بذرپاش بجای رستم قاسمی خبر داد

پارسینه: سیدمحمد حسینی در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌های پیشنهادی دولت برای جایگزینی رستم قاسمی گفت: تا این لحظه مهرداد بذرپاش گزینه اصلی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی است.

به گزارش پارسینه ؛ سیدمحمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از جایگزینی مهرداد بذرپاش به جای رستم قاسمی در وزارت راه و شهرسازی خبر داد و افزود: تا این لحظه «مهرداد بذرپاش» گزینه اصلی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی است.

معاون رئیس جمهور درباره برخی اخبار مبنی بر احتمال تغییر وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تغییر وزیر راه و شهرسازی جدی است و قرار است دولت یکشنبه هفته آینده گزینه پیشنهادی را در نامه‌ای به مجلس معرفی کند.

وی در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌های پیشنهادی دولت برای جایگزینی رستم قاسمی گفت: تا این لحظه آقای « مهرداد بذرپاش » گزینه اصلی برای تصدی وزارت راه و شهرسازی است.

مهرداد بذرپاش که سابقه مدیریت در دولت‌های نهم و دهم و همچنین نمایندگی مردم تهران در مجلس نهم را در کارنامه دارد، هم‌اکنون ریاست دیوان محاسبات کشور را عهده‌دار است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  بذر پاش گزینه مناسبی برای پست وزارت نبست .

 • رضا

  خیلی بذرپاش تواناسسسسسسست. برای خودش زبل خانی هست. این جا اونجا همه جا. من موندم اینا که با سهمیه همه جا درس خوندن چه رشته ای می خونن که تو همه زمینه ها توانایی دارن؟

 • ناشناس

  گل بود به سبزه آراسته شد

 • ناشناس

  سلام ، پیشنهاد میگردد از افراد با تجربه واز بدنه وزارت راه وشهرسازی اقای مهندط نیکزاد که تجربه ساخت طرح مسکن مهر را دارد استفاده گردد .

 • ناشناس

  ای بنازم رستم یه سلام بکنیم به رستم که یه عذر خواهی از مردم هم نکرد و هنوز محکم چسبیده به میزش سلام دلاور

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار