گوناگون

واکنش مطهری به اختلاط دختر و پسر در سلف غذا

واکنش مطهری به اختلاط دختر و پسر در سلف غذا

پارسینه: علی مطهری، نایب رئیس مجلس دهم در یادداشتی تحت عنوان «آفت جنبش‌های اجتماعی» به تلاش برای اختلاط دانشجویان پسر و دختر در غذاخوری واکنش نشان داده است.

روزنامه اعتماد: علی مطهری ، نایب رئیس مجلس دهم در یادداشتی تحت عنوان «آفت جنبش‌های اجتماعی» به تلاش برای اختلاط دانشجویان پسر و دختر در غذاخوری واکنش نشان داده است.

در بخشی از یادداشت آمده:

* آنچه در ذهن عموم معترضان واقعی وجود داشت، گذشته از اعتراض به مرگ مرحومه مهسا امینی، مسائلی مانند وضع نامساعد اقتصادی، عدم مشارکت مردم در مسائل حیاتی کشور، برخورد خشن با منتقدان و مخالفان و قربانی شدن سایر آرمان‌های انقلاب اسلامی به پای صدور انقلاب بود.

* مردم اعتراض داشته و دارند که چرا با روابط خارجی درست وضع اقتصاد را سر و سامان نمی‌دهید و چرا درباره برجام این همه تعلل کرده‌اید. اگر تضمین آمریکا دلیل تعلل شماست، نه رییس‌جمهور و نه کنگره آمریکا چنین تضمینی به شما نخواهند داد.

* آری، هدف‌ها و خواسته‌های معترضان واقعی این چیزها بود و هست، ولی می‌بینیم عده‌ای وارد اعتراضات شده‌اند که باعث تنازل این خواسته‌ها شده و مثلا اصرار بر اختلاط دانشجویان پسر و دختر در غذاخوری دارند، امری که عقلا و شرعا پسندیده نیست.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  تنها چیزی که در این اغتشاشات دیده نشد اعتراض به وضعیت اقتصادی کشور هست اتفاقا اینا اومدن وسط که اون رو تحت الشعاع قرار بدن و ببرن در انزوا !!!!!!!!!!

 • ناشناس

  وقتی دختر و پسر در کلاس کنار هم می نشینند ، اردوهای دانشجویی در کنار هم هستند ، چه ایرادی دارد که در سلف هم کنار هم غذا بخورند ، مگر در رستوران زن و مرد کنار هم غذا نمی خورند ، قوانینی انضباطی که دانشجو در محیط کلاس و محیط دانشگاه رعایت می کند ، در سلف غذاخوری هم رعایت می کند .

 • ناشناس

  دقیقا چی میخواستیم چی شد؟
  یعنی این همه مشکلات سیاسی اقتصادی اجتماعی
  فقط با سلف مختلط حل میشه؟!

 • ناشناس

  اقای مطهری دست بردارین

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار