گوناگون

توضیح نیکزاد درباره موضوع فشار نمایندگان به وزیر صمت در ماجرای استیضاح

توضیح نیکزاد درباره موضوع فشار نمایندگان به وزیر صمت در ماجرای استیضاح

پارسینه: رئیس هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در جلسه علنی امروز با اشاره به بررسی نامه نمایندگان پیرامون روابط ناسالم در ماجرای استیضاح وزیر صمت گفت: آقای فاطمی امین در جلسه‌ بررسی این نامه گفت که هیچ فشاری روی من در این باب نبوده است.

تسنیم نوشت: مالک شریعتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروزقوه مقننه در تذکر شفاهی خود گفت: حدود سه ماه قبل اخباری درباره برخی روابط ناسالم در ماجرای استیضاح آقای فاطمی امین وزیر صمت مطرح شد. حدود ۴۰ نماینده در نامه‌ای خواستار رسیدگی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان شدند تا مسئله شفاف شود و با ادعای نادرست و یا خطای افراد برخورد شود.

نماینده تهران در ادامه از نایب رئیس مجلس در‌خواست کرد که جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار شود و وزیر صمت را دعوت کنید و موضوع را بررسی و اگر خطایی از ناحیه وزارت صمت یا بنده نوعی سر زده، با آن برخورد کنید.

علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس و رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در پاسخ به تذکر نماینده تهران اظهار کرد: از جایگاه هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان نامه همکاران عزیز خود را دیدم و در جلسه هیأت نظارت مطرح و با حضور وزیر صمت بررسی کردم. وزیر صمت گفت که هیچ فشاری روی من در این باب نبوده است بنابراین عزیزانی که این نامه را امضا کردند مستحضر باشند که درخواست آن‌ها را پیگیری کردم و با آقای فاطمی امین نیز صحبت کردم و گفتم که اگر فشار یا مشکلی از سمت نماینده‌ای بوده، اسم نماینده را بدهید تا از جایگاه این هیأت به تخلفات رسیدگی کنیم.

نایب رئیس مجلس بیان کرد: بنده از جایگاه نواب در این هیأت حضور دارم. این موضوع هم در هیأت نظارت بررسی شده و آقای فاطمی امین هم به صورت شفاهی اذعان کردند که فشاری روی من نبوده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار