گوناگون

روایت فارس از ناآرامی ها در شهر‌های بانه و دهگلان/ در جریان این حوادث دو نفر کشته شدند

روایت فارس از ناآرامی ها در شهر‌های بانه و دهگلان/ در جریان این حوادث دو نفر کشته شدند

پارسینه: به دنبال فراخوان ضدانقلاب و تحریک احساسات جوانان، غروب دیروز پنجشنبه شهرهای بانه و دهگلان دچار التهاب و در ادامه ناامنی و آشوب شد.

فارس نوشت: اغتشاشگران در بلوار بلال حبشی، بلوار هیمن، میدان جهاد و میدان مادر و همچنین مسیر حمزه‌آباد و سلیمان‌بگ بانه ضمن سردادن شعارهایی ساختارشکنانه، با روشن کردن آتش و شکستن تابلوهای راهنمایی رانندگی موجب ایجاد راهبندان و مزاحمت برای مردم شدند.

نیروهای انتظامی با شلیک گاز اشک‌آور اغتشاشگران را متفرق کردند و اکنون شهر در آرامش است.

در جریان این اغتشاشات در شهر بانه دو نفر کشته شدند.

همچنین دیروز شهر دهگلان نیز شاهد اغتشاشات و ناامنی بود که عده‌ای با فریب دروغ‌های ضدانقلاب به خیابان آمده بودند و علیه نیروهای انتظامی و امنیتی سنگ‌پراکنی می‌کردند.

پلیس ابتدا می‌خواست با خویشتن‌داری اغتشاشگران را متفرق کند اما آنها بیشتر به سمت نیروها حمله‌ور می‌شدند که در نهایت با گاز اشک‌آور متفرق شدند.

رسانه‌های بیگانه و شبکه‌های اجتماعی وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب با انتشار تصاویر و فیلم‌هایی سعی می‌کردند مردم و بخصوص جوانان شهرهای سنندج و مریوان را به خیابان بکشانند.

دشمن با پخش این تصاویر و فیلم‌ها وضعیت شهرهای سنندج و مریوان را ناامن جلوه می‌داد و با یک دروغ شاخدار اعلام کردند مریوان سقوط کرده است، در حالیکه هیچ اتفاقی در این دو شهر رخ نداد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار