گوناگون

آخرین تصاویر از نیکا شاکرمی ۷ ساعت قبل از کشف جسدش! + فیلم

آخرین تصاویر از نیکا شاکرمی ۷ ساعت قبل از کشف جسدش! + فیلم

پارسینه: ویدئویی که پلیس و مقام قضایی منتشر کرده است نشان می‌دهد نیکا شاکرمی ساعت ۱۲ و ۰۲ دقیقه شب یعنی ۷ ساعت قبل از پیدا شدن جسدش در حیاط یک خانه در حال گفتگو با موبایل به خانه نیمه کاره‌ای در مجاورت کوچه خاله اش رفته است تااینکه صبح روز بعد جنازه اش در حیاط خانه مشرف به بالکن خانه نیمه کاره پیدا شده است!

در این فیلم که پلیس در اختیار دارد و با دستور مقام قضایی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است دیده می‌شود نیکا شاکرمی خارج از محدوده تجمعات اعتراضی به خانه‌ای در امیراکرم تهران رفته و جنازه نیکا شاکرمی نیز با همین لباس‌ها و در حالیکه کوله پشتی اش در ساختمان نیمه کاره مانده بود پایین ساختمان و در حیاط خانه همسایه پیدا شده است و فاصله ورود نیکا به ساختمان تا پیدا شدن جنازه نزدیک به ۷ ساعت بوده است.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  کاملا مشخصه که چه هدفی داشته

 • شیرین صفوی

  شایان جان کاملا مشخصه بد جوری سوختی من تا اونجایی که خط قرمز کشورم زیر سوال نبود طرفداری از این دختر کردم بعد از دقیقا ۷ روز فهمیدم چه خبره !!!اتفاقا شماها نیاز به دارو دارین و تحمل هیچ چیز رو نداری !! دیار باقی رفتن اونم در سن ۴۵ سالکی خیلی بهتر از توهمات امثال شماها هست که جوکر هستید !!!!!! تا ا‌نجا که من میدونم جوکر دارو میخواست !!!! اوفتاد !!! حالا برو حالش رو ببر !!!!!!!!!!!

 • ناشناس

  اشتباه مثبت دادم

 • ناشناس

  خفه شایان مزدور پژاک

 • ناشناس

  پلیس می تونه بره درب منزل و صاحب منزل رو بیاره جلو دوربین ازش بپرسه دختره اونجا چی کار می کرده ؟!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار