گوناگون

دادستان کشور: در واتساپ و اینستاگرام شاهد برگزاری کلاس‌های هرزگی هستیم

دادستان کشور: در واتساپ و اینستاگرام شاهد برگزاری کلاس‌های هرزگی هستیم

پارسینه: منتظری گفت: دشمن امروز از ابزار فرهنگی استفاده می کند و به ارزش های اعتقادی ما حمله می برد، این را مسیری قرار داده تا به دل جامعه نفوذ کند، هدف دشمن این است که ایرانی مقتدر نداشته باشیم و اسلام در این کشور حاکم نباشد.

ایلنا نوشت: حجت‌الاسلام منتظری با اشاره به اینکه کسب و کار مردم در اینستاگرام با مشکل روبرو شده است، اظهار داشت: باید آن زمان که هنوز کسب و کار مردم در فضای مجازی نبود، دوراندیشی می‌کردیم تا به جای استفاده از برنامه خارجی و با کمک فکر و اندیشه جوانان، شبکه داخلی ایجاد می‌کردیم.

حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری با حضور در مرکز بسیج قوه قضاییه در بخشی از سخنانش با بیان اینکه نباید در خودمان کوچکترین تردید و نگرانی داشته باشیم، گفت در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شاهد اتفاقات بدتر منافقین در خیابان‌های تهران بودیم، حوادث اخیر قابل مقایسه با آن اتفاقات نیست و می‌توان گفت شاخه‌های همان جریان امروز حوادثی را رقم می‌زند. انقلاب اسلامی این اتفاقات را پشت سر گذاشته است، اما باید توجه کنیم که نباید توطئه دشمن را کوچک بدانیم، بلکه باید متناسب با بزرگی آن، برنامه و تبلیغات داشته باشیم.

دادستان کل کشور همچنین با اشاره به اینکه کسب و کار مردم در اینستاگرام با مشکل روبرو شده است، اظهار داشت: باید آن زمان که هنوز کسب و کار مردم در فضای مجازی نبود، دوراندیشی می‌کردیم تا به جای استفاده از برنامه خارجی و با کمک فکر و اندیشه جوانان، شبکه داخلی ایجاد می‌کردیم، این کوتاهی ها، تقصیر‌ها و تعمد در توجه نکردن به تاکید مقام معظم رهبری، امروز ما را به اینجا رسانده که در واتساپ و اینستاگرام شاهد برگزاری کلاس‌هایی برای جرم و جنایت، بی عفتی و هرزگی باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اینکه در جریان‌های این روزها، جوانان ۱۶ ساله حضور دارند، به دلیل فضای مجازی است، آن‌ها گرفتار شده اند و نمی‌دانند در واقعیت‌ها و پشت پرده‌ها چه چیز‌هایی نهفته است. به دادستان‌ها ابلاغ کرده ام اگر دستگیر شده‌ها جوانان کم سن و سال هستند، برای آن‌ها برنامه‌ای تبیین کنند، آن‌ها فرزندان و دلبندان ما هستند، نباید به گونه‌ای با آن‌ها رفتار شود که از ما فاصله بگیرند. وقتی با تعدادی از آن‌ها صحبت کردم، خود را بیگناه می‌دانستند و نمی‌دانستند پشت پرده چه کسانی قرار دارند. این در حالی است که دشمن علنی به مبارزه با اسلام، ایران و ملت قوی آمده است.

وی با تأکید بر فعالیت بیشتر حقوقدانان بسیجی گفت: باید انسجام بیشتری داشته باشید و مسائل را از منظر حقوقی بشکافید، به طور مثال وکیل خانواده امینی حرف‌های بدون مدرک مطرح می‌کند و پیش از آنکه نظر پزشکی قانونی اعلام شود، می‌گوید نظر آن‌ها را قبول ندارد، این چه حقوقدانی است که پیش از اعلام نظر مرجع قانونی، آن را قبول ندارد و خواهان تشکیل کمیته حقیقت یاب شده است. به عبارتی از فردا هر کسی دچار حادثه‌ای شود، خواهان تشکیل چنین کمیته‌ای می‌شود.

دادستان کل کشور تاکید کرد: از لحاظ شخصیت حقیقی و حقوقی از این حادثه متاثر شده ام، انسان از مرگ جوان خوشحال نمی‌شود، اما اینکه عده‌ای از این حادثه بهانه درست می‌کنند تا به اهداف شوم خود برسند، پذیرفته نیست. باید مسائل حقوقی را از جریان‌های آلوده به افکار سیاسی جدا کنیم و همه در برابر قانون تسلیم باشیم. انتظار می‌رود حقوقدانان، جامعه را به سمت منطق و عقلانیت ببرند.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  بخاطر یک عده احمق ما چه گناهی داریم‌

 • یک نظر

  هنوز طرف وارد دفاع از موکلش نشده اینگونه به او می تازد و از اصل بیطرفی خارج می شود و طرف نیروی انتظامی را می گیرد...

 • شیرین صفوی

  کاربر یک نظر ، سلام. در این که خانواده مرحومه مشکوک هستند شکی نیست در این که باید گشت ارشاد رفتار خودش رو اصلاح و مقصرین رو. اگر هست معرفی کنه هم شکی نیست. ولی دایی و پدرش مشکوک هستن بدجور ببین عزیز خواهر قانونی در کشور تصویب شده بنام حجاب هر وقت ملغی شد بی حجابی هم بسم الله من خودم مخالف حجاب اجباری هستم ولی قانون مملکت حجاب رو باید و. واجب میدونه من این وسط باید مطیع قانون کشورم باشم خارج از ایران برای من پیش اومد که خواستن حجابم رو بردارم سر جریان گواهینامه رانندگی بود من گفتم پلیس زن بیاد چشم. حجاب رو بر میدارم اومد. دید. تمام پس باید اونجا اغتشاش راه مینداختم

 • شیرین صفوی

  علی جان سلام چه سفسطه ای !؟؟!! نمیدونم شما اداری هستی یا نه اگر اداری باشی حرف من رو خوب میفهمی قانونی که تصویب شده باشه قانون هست مگر این که براش مصوبه تغییر بیاد الان در نظر بگیر طرف از چراغ قرمز رد بشه این در تمامی دنیا جرم هست و جریمه داره انکار من از تمام چراغ قرمز ها زد بشم وقتی پلیس جلو م رو گرفت بزنم لت و پارش کنم یا راهنمایی و رانندگی رو به اتیش بکشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا چون من چراغ قرمز رو قبول ندارم !!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار