گوناگون

رئیسی: نظارت بر اجرای سیاست‌ های کلی نظام اهمیت دارد

رئیسی: نظارت بر اجرای سیاست‌ های کلی نظام اهمیت دارد

پارسینه: رییس جمهور گفت: احاطه به حقایق باعث می‌شود تشخیص مصلحت از یک اتقانی برخوردار باشد و این اتقان برای کشور بسیار مهم است چون سیاست‌ها متقن تقدیم رهبری می‌شود و از این لحاظ مسئولیت مجمع خطیر می‌شود.

به گزارش پارسینه ؛ سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در مراسم افتتاح نهمین دوره مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشکر از مقام معظم رهبری برای اعتماد به اعضای دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه اظهار کرد: باید به حقایق کشور احاطه داشت تا تشخیص مصلحت کشور متقن تهیه شود. مسئولیت مجمع را از این جهت خطیر می‌دانم. نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام اهمیت دارد. رهبری تاکید دارند این نظارت‌ها باید انجام شود. رهبری اجازه داده اند در صورت نیاز، سیاست‌های کلی اصلاح شود تا این سیاست‌ها به درستی اجرا شود. تنقیح سیاست‌ها مورد تاکید رهبری است.

رئیسی تاکید کرد: در بیانیه گام دوم رهبری باید محور‌های کلیدی استقلال، آزادی، توجه به عدالت، علم و فناوری، سبک زندگی اسلامی توجه کرد. این موارد باید در جهت گیری کلی کشور دیده شود.

وی ادامه داد: اجرای سیاست‌های کلی مورد تأکید من به عنوان رییس جمهور است و من معتقدم کشور باید در این مدار بچرخد. قانونگذاران، مجریان و سایر دستگاه‌ها باید به سیاست‌های کلی توجه کرده تا این سیاست‌ها اجرا شود و شاخص عملکرد دستگاه‌ها باشد. ما خود را مقید به اجرای سیاست‌های کلی نظام می‌دانیم. ما تاکید داریم برنامه هفتم توسعه مطابق سیاست‌های کلی کشور باشد و آمادگی کامل برای همکاری با مجمع تشخیص مصلحت نظام و بخش نظارت آن داریم.

رئیس جمهور در پایان گفت: امروز رهبری در راس نظام است که سخن او فصل الخطاب بوده و هدایت‌های حکیمانه ایشان در روز گذشته همه مشکلات را خاتمه داد. همه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای افزایش اعتماد و امید به دستگاه‌های نظام به کار گیرند تا مردم امیدوار و دشمن ناامید شود.

ارسال نظر

 • ناشناس

  رئیسی و شعار های تو خالی و بی محتوا

 • ناشناس

  نیکا شاه کرمی

 • ناشناس

  توی این یکسال دوکلمه درست وحسابی ازاین سید ما نشنیدیم .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار