گوناگون

دانشجویان و دانش آموزان بازداشتی هر چه سریعتر آزاد می شوند

دانشجویان و دانش آموزان بازداشتی هر چه سریعتر آزاد می شوند

پارسینه: رضا حاجی پور گفت: با انجام هماهنگی های لازم با دادستانی کل کشور قرار شده است هر چه سریع تر اقدام شود تا دانش آموزان و دانشجویان بازداشتی سر کلاس هایشان بازگردند.

به گزارش پارسینه ؛ رضا حاجی پور گفت: در جلسه امروز کمیسیون آموزش پس از ارائه گزارش از سوی وزرای علوم و آموزش و پرورش در مورد نحوه آماده سازی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برای برگزاری حضوری کلاس‌های درس در شرایط فعلی بر رفع کمبود‌ها و نقایص در دانشگاه‌ها و مدارس به ویژه با توجه به اتفاقات اخیر کشور تاکید شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین در این جلسه در خصوص بحث آزادی دانشجویان و دانش آموزانی که در وقایع اخیر بازداشت شده اند صحبت شد که با هماهنگی‌هایی که از طریق دادستان کل کشور صورت گرفته، اقدام شده و هر چه سریع‌تر این دانشجویان و دانش آموزان آزاد شوند تا بر سر کلاس‌های درسشان بازگردند و فضا به سمت آرامش حرکت کند.

حاجی پور اظهار کرد: با توجه به اینکه دانشجویان جوان هستند و تحت تاثیر شبکه‌های معاند خارجی قرار می‌گیرند این موضوعات مطرح شد تا به سمت آرامش جامعه حرکت کنیم.

وی در پایان گفت: همچنین در جلسه امروز کمیسیون بر ضرورت اجرای دقیق رتبه بندی معلمان و طرح مهرآفرین تاکید شد و از وزیر علوم نیز خواسته شد تا به خواسته‌های دانشجویان در راستای رسیدگی به خوابگاه ها، سلف سرویس‌ها و امکانات رفاهی دانشجویان که معمولا از خواسته‌های آن‌ها است اقدام کنند.

ارسال نظر

 • ایرانی

  بلاهت و حماقت ژنتیک و دوره ای قوم ایرانیان ! از دوره کوروش بگیر تا زمان حاضر. همواره گروهی کم عقل از درون خود ایرانیان فریب تبلیغات بیگانگان و دشمنان خودشان را خورده و باعث نابودی خودشان شده اند و بنده و اسیر خود همان بیگانه شده اند. از طرفداری گروهی از ایرانیان در زمان اسکندر بخوان تا خریت گروهی دیگر در زمان یزدگرد تا بیشعوری فعلی در توهم دوستی غرب. خوب است چشمان خود را باز کنید و وضع زاهدان را ببینید که چطور با نادانی خودتان انرا نا امن کردید. هزاران بدتر از ان انظارتان را میکشد اگر چشم به اجنبی داشته باشید. اینبار ولی آرزو دارم پرورگار بی همتا و فرزانه با قدرت ارتش و نیروهای نظامی با غیرت و اگاه این کشور را نجات داده و چشم های شما را باز کند. نگاه کنید در دنیا چه خبر است. ایران تنها کشوری است که هنوز از اخلاقیات دفاع میکند و زیر بار قدرتهای شیطانی نمیرود. این دلیل واقعی است که شما را گول می زنند و به خیابان میریزند تا خودتان خودتان را نابود کنید.

 • شیرین صفوی

  اعتراض معقول آری اغتشاش نه، مرگ بر فرصت طلب مرگ بر تجزیه طلب، به جای تخریب کردن ترمیم کنید !!!!هشیار باشیم

 • شیرین صفوی

  خیلی دوست دارم ببینم اینا آزاد میشن بعد رو مواضع خودشون هستند یا نه اعتراض با اغتشاش فرق داره بفهمید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار