گوناگون

اظهارات جنجالی حسن عباسی علیه فرزندان مقامات + فیلم

اظهارات جنجالی حسن عباسی علیه فرزندان مقامات + فیلم

پارسینه: حسن عباسی گفت: باید آبروی مسئولی که فرزندش به آمریکا می‌رود را برد و به او توهین کرد.

حسن عباسی گفت: باید آبروی مسئولی که فرزندش به آمریکا می‌رود را برد و به او توهین کرد.

وی اظهار کرد: مسئولی که فرزندش به خارج می‌رود بی‌شرف است. کدام یک از فرزندان مسئولین که در خارج درس خوانده‌اند تا امروز خری شده‌اند؟

حسن عباسی افزود: مسئولین جمهوری اسلامی افتخار می‌کنند که فرزندانشان در آمریکا درس می‌خوانند.

ارسال نظر

 • سعید

  این حرفها را هم بدستور همان مسئولین در دهان این آقا برای تلطیف فضا قرار داده اند سوپاپ اطمینان نظام جهت تخلیه فشار

 • ناشناس

  از شعور عباسی بیش از این انتظاری نیست اما مشکل اینجاست که چه کسانی به این بی شعور تریبون می دهند

 • محمد مهدی اسلامی

  با سلام و احترام بر جناب آقای عباسی ، امید وارم که خدای تعالی اول بخود بنده و به جناب ایشان قدری صبر بدهد و کمی هم به ایمانمان بیفزاید که وقتی دم از اسلام می زنیم حد اقل در ملأ عام که سخن می گوئیم بر خلاف تعالیم عالیه ی اسلام و کلام مبارک مولی علی علیه الصلوة و السلام چیزی نگفته ونقض غرض نکنیم ، آیا نهج البلاغه ی آن بزرگوار را حتی یکبار نباید خوانده باشیم یا اگر خوانده ایم باید بکناری نهاده ، مطابق با میل خودمان بهر صورتی که دلخواهمان است به تبلیغ دین و ارشاد دیگران بپردازیم ؟! مگر آن حضرت نمی فرماید:
  « الحدة ضرب من الجنون لأن صاحبها یندم فان لم یندم فجنونه مستحکم = عصبانیت شاخه ای از جنون است زیرا صاحبش پشیمان می شود پس اگر پشیمان نشد جنونش مستحکم است ؟ » متأسفانه ما هر سخنرانی که از جنابعالی شنیدیم مملو از توهین به این و آن و با حدّت و شدت بود ه، کدام امام معصوم و یا عالمی بزرگوار از علماء اسلام را سراغ داریم که به این صورت دیگران را ارشاد کرده باشد ؟ ! چرا بر خود مسلط نمی شویم ؟ آیا نقد بر دیگران یعنی توهین به آنان ؟! در کجای اسلام و درکدام متن از متون اسلامی چنین دستوری را داریم ؟ چرا باید با رفتار و گفتارمان نا آگاهان را فحاش پرورش دهیم و خردمندان را از خود بیزار کنیم ؟ فکر نمی کنید که خودمان متهم می شویم به این که با این روش موظفمان کرده اند وانمود کنیم اسلام دین پرخاشگران و زشت گویان است ؟ با این روش چه نتیجه ای جز بیزار کردن نا آگاهان از دین اسلام و بار آوردن عده ای بی ادب خواهیم گرفت ؟! آیا از امام خمینی رضوان الله تعالی تعالی نشنیده ایم که کسی حق توهین وتعدی به دیگران را ندارد؟ اگر مثلاََ کسی خلافی کرده باشد فقط باید همان مجازاتی را که اسلام تعیین کرده است در باره ی او اعمال بشود و کسی حق ندارد حتی یک سیلی علاوه بر مجازاتی که اسلام معین کرده است به او بزند ؟ چرا پس ما از حرف های امام برخی را قبول کنیم و برخی را ناشنیده بگیریم ؟ آیا این ضربه زدن به اسلام ولو بطور نا خواسته نیست ؟!پس کی می خواهیم عیب های خودمان را بر طرف کنیم ؟مرگ خوب است برای همسایه ؟ خدای تعای ما را براه راست خودش هدایت کند .و السلام علی من ابع الهدی .

 • شیرین صفوی

  ببین فقط سر آمریکا مشکل داری !!!!! وگرنه چرا به کشورهای دیگه گیر نمیدی

 • ناشناس

  اگر کمی بصیرت داشته باشیم یکی از مشکلات اصلی کشور حضور فرزندان مسئولین کشور در کشورهای غربی است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار