گوناگون

فرمانده کل انتظامی کشور: هیچ مشکل امنیتی نداشتیم

فرمانده کل انتظامی کشور: هیچ مشکل امنیتی نداشتیم

پارسینه: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بحمدالله مراسم ۲۲ بهمن با نظم و امنیت بسیار خوبی در سراسر کشور برگزار شد بر اساس آخرین گزارش ها هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن عرض تبریک به مناسب یوم الله ۲۲ بهمن اظهارکرد: مردم با حضور خود بار دیگر حماسه آفریدند و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند. از مردم عزیز که چهل و سومین پیروزی انقلاب اسلامی را باشکوه تر از سال های قبل برگزار کردند، تشکر و قدردانی می کنم البته در این مراسم تمامی شیوه نامه های بهداشتی رعایت شد.

وی با بیان اینکه حضور شورانگیز مردم فهیم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: این مراسم با نظم و امنیت بسیار خوبی در سراسر کشور برگزار شد و همکاران بنده نیز از شب گذشته و امروز صبح با آمادگی کامل از ساعات اولیه در معابری که از قبل پیش بینی شده بود برای برقراری نظم و امنیت حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تاکید براینکه بر اساس آخرین گزارش ها هیچ مشکل امنیتی نداشتیم و این مراسم با نظم خاصی برگزار شد، تصریح کرد: همکاران ما در انتظامی کشور تا آخرین ساعاتی که مردم در معابر و میادین اصلی هستند، حضور خواهند داشت که اینجا باید از همه همکاران خدوم انتظامی در سراسر کشور تشکر و قدردانی کنم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار