گوناگون

کنایه نماینده مسیحی مجلس: رونق اقتصادی اندکی تدبیر و برنامه‌ریزی لازم دارد+عکس

کنایه نماینده مسیحی مجلس: رونق اقتصادی اندکی تدبیر و برنامه‌ریزی لازم دارد+عکس

پارسینه: نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر مرز‌های ایران ظرفیت آن را دارند که هم بتوان از طریق آن‌ها رونق اقتصادی غیرقابل تحریم ایجاد کرد، هم معیشت مرزنشینان را تامین نمود و هم امنیت پایدار را به ارمغان آورد. اتفاقا نیاز به سرمایه‌گذاری کلان هم ندارد و فقط اندکی تدبیر و برنامه‌ریزی لازم است.

آرا شاوردیان در حساب توئیتری خود نوشت: آمار‌ها نشان می‌دهد محصولات کشاورزی، خشکبار و فرآورده‌های آن بیشترین مزیت صادراتی ایران در منطقه را دارند. به جای صنایع تحریم‌پذیر و بی‌مزیتی مثل خودروسازی، با سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی صحیح می‌توان هم به رونق اقتصادی رسید و هم تحریم را بی‌اثر کرد.


نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی پیشتر هم نوشته بود: اکثر مرز‌های ایران ظرفیت آن را دارند که هم بتوان از طریق آن‌ها رونق اقتصادی غیرقابل تحریم ایجاد کرد، هم معیشت مرزنشینان را تامین نمود و هم امنیت پایدار را به ارمغان آورد. اتفاقا نیاز به سرمایه‌گذاری کلان هم ندارد و فقط اندکی تدبیر و برنامه‌ریزی لازم است.

این نماینده مجلس به این نکته نیز اشاره کرده است که بازار شب عید موضوعی است که نه به فشار خارجی مربوط می‌شود و نه به تحریم‌ها، بلکه نیازمند مدیریت و نظارت است. نباید پس از یک سال سخت و جدال با کرونا، در شب عید موجب فشار مضاعف شود.
کنایه نماینده مسیحی مجلس: رونق اقتصادی اندکی تدبیر و برنامه‌ریزی لازم دارد
منبع: میزان

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار