گوناگون

رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه+فیلم

رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه+فیلم

پارسینه: آیین رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه و الحاق تجهیزات موشکی به این نیرو با حضور سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه برگزار شد.

به گزارش پارسینه، آیین رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه و الحاق تجهیزات موشکی به این نیرو امروز (۲۵ اسفند) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین عالی رتبه نیرو‌های مسلح برگزار شد.

در شهر موشکی نیروی دریایی سپاه انبوهی از سامانه‌ها و موشک‌های کروز و بالستیک با برد‌های متنوع به نمایش درآمد.

همچنین در آیین الحاق تجهیزات موشکی به نیروی دریایی سپاه، سامانه‌ها و تجهیزات موشکی با قابلیت‌ها و ویژگی‌های عملیاتی جدید اعم از شلیک دقیق از عمق و محل‌های پدافند غیرعامل، پرتاب مین در برد‌های مختلف، شلیک ۳۶۰ درجه، شلیک در حال حرکت، قدرت مقابله با جنگ الکترونیک و افزایش برد و توان تخریب به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه اضافه شد.


این تجهیزات به همت متخصصان توانمند کشورمان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، شرکت‌های دانش بنیان و بخش‌های تحقیقاتی سپاه و جهاد خودکفایی نیروی دریایی سپاه طراحی و ساخته شده است.


در پنجمین آیین الحاق تجهیزات رزمی به نیروی دریایی سپاه از سامانه‌های موشکی که توانایی تغییر هدف پس از شلیک را دارد، نیز رونمایی شد.

رویش‌های وسیعی از قدرت موشکی را در عرصه نبرد‌های دریایی شاهد هستیم

در همین حال، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز (۲۵ اسفند) در آیین رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه و الحاق تجهیزات موشکی به این نیرو، با بیان اینکه آنچه امروز ملاحظه می‌کنیم بخش کوچکی از توان بزرگ و وسیع موشکی نیروی دریایی سپاه است، گفت: امروز با رویش‌های بسیار وسیعی از قدرت موشکی در عرصه نبرد‌های دریایی روبه‌رو هستیم.

وی افزود: امروز ششمین مرتبه است که در سال ۹۹ در نیروی دریایی سپاه الحاق طیف‌های متنوعی از تجهیزات مهم و تعیین کننده در کیفیت‌های خوب، پیشرفته و مدرن و هم در کمیت قابل قبول و انبوه را شاهد هستیم و نیروی دریایی طبقات و لایه‌های قدرت خود را می‌افزاید.
منبع: پارسینه

ارسال نظر

 • ناشناس

  امیر جان چطوره، حالش خوبه طلا فروشی تو واشنگتن می چرخه؟ واکسن چی فایزر زد به بدن؟ یا تو صف روسی و چینی انتظار میکشه

 • شیرین صفوی

  خوش به حال ردیف بودجه !!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار