گوناگون

احمدی نژاد و ادعای یارانه ۲.۵میلیون تومانی!

احمدی نژاد و ادعای یارانه ۲.۵میلیون تومانی!

پارسینه: اینکه یارانه ۴۰ دلاری در عمل به شعار انتخاباتی احمدی نژاد تبدیل خواهد شد یا دیگر اصولگرایان با گرته‌برداری از الگوهای تبلیغاتی او، وارد گود رقابت می‌شوند اما پرسشی است که پاسخ آن را احتمالا نه شخص او می‌داند، نه دیگر کاندیداهای احتمالی محافظه‌کار.

احمدی‌نژاد اخیرا مدعی شده «اگر هدفمندی یارانه‌ها صددرصد اجرا می‌شد با قیمت‌های امروز ۲.۵ میلیون تومان در ماه به هر ایرانی می‌رسید»

آنچه شاید به ‌قول معروف و آن‌طور که در ادبیات سیاسی ما مصطلح شده، «احمدی‌نژادی»تر است، اظهارات شخص محمود احمدی‌نژاد است. مردی که زمانی با شعار یارانه نقدی و کمک‌های معیشتی وارد کارزار انتخابات ریاست‌جمهوری شد و حالا در آستانه انتخاباتی دیگر، باز از این دست شعارها غافل نشده؛ البته او در عین حال شعارهای به‌اصطلاح عامیانه‌اش را به‌روز کرده و آنها را به نسخه «احمدی‌نژاد ۱۴۰۰» ارتقا داده است.

او که اخیرا مدعی شده «اگر هدفمندی یارانه‌ها صددرصد اجرا می‌شد با قیمت‌های امروز ۲.۵ میلیون تومان در ماه به هر ایرانی می‌رسید»، با اشاره به ارزش یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی در زمان ریاست‌جمهوری خود گفته است که بر این مبنا باید امروز ۴۰ دلار یارانه پرداخت می‌شد.

یارانه ۴۰ دلاری به شعار انتخاباتی احمدی نژاد تبدیل خواهد شد؟!

اینکه یارانه ۴۰ دلاری در عمل به شعار انتخاباتی او تبدیل خواهد شد یا دیگر اصولگرایان با گرته‌برداری از الگوهای تبلیغاتی او، وارد گود رقابت می‌شوند اما پرسشی است که پاسخ آن را احتمالا نه شخص احمدی‌نژاد می‌داند، نه دیگر کاندیداهای احتمالی محافظه‌کار. چه آنکه پاسخ به این پرسش در گرو نظر ۶ فقیه و ۶ حقوقدان شورای نگهبان است و اینکه نظارت استصوابی چه‌ کسانی را مجاز به حضور در صحنه انتخابات می‌داند.

منبع: روزنامه اعتماد

ارسال نظر

 • محمد مهدی اسلامی

  محمود آقا جان دگر شده دیر __اینک سر خود بگیر د ر زیر__ بیهوده ،عزیز، خودت مکن پیر __با غصه و غم خودت مکن سیر ؟__ راضی بغمت نبوده ملت ___زینرو همه سر کنند بقلت __ ___

 • شیرین صفوی

  حاجی دکل های نفتی گم شده مگه پیدا شده !!!!!!!!!

 • ناشناس

  فکر می کنه میشه دوباره ملت را...............کرد
  ولی باید گفت دکتر اون ممه را لولو برد و خورد

 • ناشناس

  اون موقع که نفت 150 دلار بود نتونستی پولش رو بیاری سر سفره حالا که دیگه نفتی در کار نیست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار