گوناگون

سگ‌هاي پليس ۵۰ تن موادمخدر كشف كردند

پارسینه: رييس پليس مبارزه با مواد مخدر نيروي انتظامي از كشف 50 تن موادمخدر توسط سگ‌هاي موادياب اين پليس در سال گذشته خبرداد.به گزارش ايسنا، سردار علي مويدي، با اشاره به كشف بيش از 50 تن موادمخدر توسط سگ‌هاي موادياب در سال گذشته گفت: اين موفقيت حاصل تلاش همكاران ما در مركز سگ‌هاي موادياب است.

مويدي با بيان اينكه راه‌اندازي مركز سگ‌هاي موادياب يك اقدام راهبردي و همكاري استراتژيك است به برنامه‌هاي اين پليس تخصصي اشاره كرد و برنامه‌هاي آتي پليس مانند خريد و اعزام كارشناسان براي انتخاب باليني سگ‌هاي موادياب، دوره‌هاي تخصصي پزشكي و بهداشتي و ديگر مسايل في مابين دو کشور به بحث و تبادل نظر پرداخت.

رييس پليس مبارزه با موادمخدر ناجا، درباره استفاده از سگ‌هاي موادياب در ديگر زمينه‌ها اظهار داشت: كشور ايران در معرض بلاياي طبيعي است كه مي‌طلبد در اين بخش نيز براي پرورش و آموزش مربي و سگ‌هاي كاوشگر برنامه‌ريزي شود و ما در اين زمينه اعلام آمادگي مي‌كنيم.

«زربي» نماينده شركت civipol فرانسه نيز از مركز تربيت مربي و آموزش سگ‌هاي موادياب پليس به عنوان بهترين مركز و در حد و استانداردهاي بين‌المللي ياد كرد و گفت: امكانات، محيط و برنامه‌هاي آموزشي در اين مركز بسيار جالب توجه و در نوع خود بهترين است.

وي نيز بر ادامه همكاري با پليس ايران در زمينه تحويل ديگر نژادهاي سگ موادياب و برگزاري دوره‌هاي آموزشي تاكيد كرد و در ادامه، طرفين مقرر کردند نكته نظرات و خواسته‌هاي دوطرف توسط كارشناسان مربوطه ارايه و تمهيدات خاص اتخاذ کنند.

سردار علي مويدي با نماينده شركت سي وي پل فرانسه ديدار و گفتگو کرد. در اين ديدار «ژرارد زربي» نماينده شركت civipol فرانسه كه از شرکت‌هاي معتبر کشور فرانسه در تربيت سگ‌هاي موادياب و کاوشگر است به همراه هيئتي از مرکز تربيت سگ‌هاي موادياب پليس بازديد کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  بازم صد رحمت به سگهای پلیس

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار