گوناگون

واکنش شدید وزارت خارجه به تهدیدات نظامی رژیم‌صهیونیستی/ به هر تجاوزی، پاسخ کوبنده و پشیمان‌کننده می‌دهیم

واکنش شدید وزارت خارجه به تهدیدات نظامی رژیم‌صهیونیستی/ به هر تجاوزی، پاسخ کوبنده و پشیمان‌کننده می‌دهیم

پارسینه: سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به ادعاها و تهدیدات نظامی اخیر مقامات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان گفت که ایران در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه، پاسخی کوبنده و پشیمان کننده خواهد داد.

به گزارش پارسینه، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به ادعا‌ها و تهدیدات نظامی اخیر مقامات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان اظهار داشت: تهدیدات رژیم اشغالگر قدس را نشانه ضعف و ناتوانی این رژیم و با هدف سرپوش گذاشتن بر بحران‌ها و مشکلات داخلی سرمداران آن می‌دانیم؛ رژیمی که شالوده و ماهیت آن در طول ۷۰ سال سابقه اشغالگری بر تهدید و تجاوز بنا شده است.

موسوی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با اتکاء بر قدرت مبتنی بر فرهنگ ایثار و مقاومت مردم خود در دفاع از کیان ایران و امنیت ملی خود لحظه‌ای درنگ و مماشات نخواهد کرد و در برابر هرگونه تجاوز و یا اقدام احمقانه، پاسخی کوبنده و پشیمان کننده خواهد داد.

ارسال نظر

 • سبحان شاهمرادی اصولگرا

  حکومت غاصب و جاعل و جائر اسرائیل
  اگر هوس کرده هست
  اجلش زودتر فرا رسد علیه ایران اسلامی
  جنگ راه بیندازد

 • یکی از هشتاد میلیون

  اگر که ایران در پاسخ به بمبارانهای مکرر نیروهایش در سوریه به توسط اسرائیل، در صورت توانایی، پاسخی کوبنده و درخور میداد، در حال حاضر اسرائیل آنقدر جسور نمیشد که چنان تهدیدی را هرچند در لفظ، متوجّه ایران کند.

 • ناشناس

  اگه قدرت داشتید در همون سوریه به سیصد تا حمله جواب میدادید اقای دلیران تنگه بندان

 • ناشناس

  "ادعا‌ها و تهدیدات نظامی اخیر مقامات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان اظهار داشت: تهدیدات رژیم اشغالگر قدس را نشانه ضعف و ناتوانی این رژیم و با هدف سرپوش گذاشتن بر بحران‌ها و مشکلات داخلی سرمداران آن می‌دانیم"

  اینطوری و با منطق خودتون شما که هر روز تهدید می کنید و روز شمار محو میزارید که بیشتر ضعف و ناتوانی دارید و هدف سرموش گذاشتن دارید

 • عماد

  ما منتظر آن روز بزرگ یعنی مبارزه و نابودی اسرائیل بواسطه حماقتش هستیم . شعار از نیل تا فرات صهونیستها فعلاً در غزه متوقف شده و حریف چند فلسطینی آواره نمی شوند . رزمندگان جبهه مقاومت چنان وحشتی برای آنان ایجاد کرده اند که مسئولان آنها به تهدید و هزیان گویی افتاده اند . حضور ایران جلوی توسعه طلبی و تجاوز مکرر آنها را گرفته . حمله به زاغه مهمات در کشور سوریه ارزش نظامی بالایی ندارد . آنهم توسط اسرائیل غاصب .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار