گوناگون

نظر محمد هاشمی‌ درباره روز قدس امسال

پارسینه: محمد هاشمی گفت: امسال با توجه به حوادثی که اتفاق افتاد از جمله انتقال سفارت‌خانه آمریکا از تلاویو به قدس، توسط رئیس‌جمهور فعلی آمریکا و با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، اهمیت روز قدس بیش از پیش شده است.

محمد هاشمی در ارتباط با اهمیت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) روزی جهت حمایت جهانی از مردم مظلوم فلسطین در نظر گرفته شد که در این روز مسلمانان بلند تر از همیشه حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به حوادثی که اتفاق افتاد از جمله انتقال سفارت‌خانه آمریکا از تلاویو به قدس، توسط رئیس‌جمهور فعلی آمریکا و با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، اهمیت روز قدس بیش از پیش شده است .

هاشمی در ادامه تشریح کرد: به این دلیل که عربستان هم به عنوان یکی از کشورهای منطقه به جبهه باطل آمریکا و اسرائیل پیوسته است ، این جبهه باطل فکر می کند که می تواند ملل اسلامی را بترساند اما در این میان در مقابل آنان مبارزه شکل جهادی گرفته است. مردم در روز قدس با همان شعارهای همیشگی علیه مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان اقدام می‌کنند .

وی در پایان گفت: مردم ایران امسال جدی‌تر از گذشته در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد و بلند تر از همیشه وحدت خود را با مردم مظلوم فلسطین فریاد خواهد زند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار