گوناگون

دستور روحانی به وزیر کشور برای تهیه گزارش از حوادث اخیر

دستور روحانی به وزیر کشور برای تهیه گزارش از حوادث اخیر

پارسینه: رییس‌جمهور به وزیر کشور مأموریت داد ظرف یک هفته با هماهنگی شوراهای تأمین، گزارش دقیقی از حوادث اخیر و افرادی که در اثر این حوادث دستگیر، مصدوم و یا احیاناً کشته شده‌اند، به تفکیک و بیان دقیق علت و چگونگی هر بخش را به وی ارایه کنند.

دستور روحانی به وزیر کشور برای تهیه گزارش دقیق از حوادث اخیر
به گزارش « پارسینه » حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت که ریاست آن را برعهده داشت، ضمن تشکر از بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری درباره حوادث اخیر، افزود: رویکرد اصلی دولت در لایحه بودجه سال 97 اشتغالزایی و حرکت به سمت ریشه‌کنی فقر مطلق است و پیرو تاکید رهبر انقلاب، مردم انتظار دارند که همه قوا و تمامی دستگاه‌ها و نهادها با همدلی و همراهی به تحقق سریع‌تر این اهداف و تامین مطالبات به حق مردم کمک کنند.

رییس‌جمهور با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی یک شبه پدید نیامده و عمدتاً ناشی از مدیریت نادرست در گذشته است، اظهار داشت: وقتی رهبر معظم انقلاب متواضعانه خود را نیز مخاطب مطالبات به حق مردم معرفی می‌کنند، یعنی همه باید مسئولیت مشکلات را بپذیرند و با وحدت و همدلی ضمن مایوس کردن دشمن از توطئه، مردم را به شرایط کشور و آینده امیدوار و دولت را نیز در اصلاح و پایداری اقتصاد به نفع مردم یاری نمایند.

وی همچنین ضمن تقدیر از حضور پرشور و آگاهانه مردم و همچنین نیروهای امنیتی و انتظامی در حوادث اخیر، حفظ وحدت و انسجام ملی، آرامش و امید آفرینی را ضرورت پیشرفت کشور خواند و از رسانه ملی و سایر رسانه‌ها خواست با حفظ هوشیاری، از نشر شایعات، تخریب و سیاه نمایی که خواست بدخواهان نظام و مردم است، خودداری نمایند و به وظیفه ملی خود عمل کنند.

رییس‌جمهور در ادامه، به وزیر کشور مأموریت داد ظرف یک هفته با هماهنگی شوراهای تأمین، گزارش دقیقی از حوادث اخیر و افرادی که در اثر این حوادث دستگیر، مصدوم و یا احیاناً کشته شده‌اند، به تفکیک و بیان دقیق علت و چگونگی هر بخش را به وی ارایه کنند.
منبع: President Official W.S

ارسال نظر

 • محمدگل ریکی

  با عرض سلام و سپاس از پیگیری های ریس محترم جمهور جناب حسن روحانی وزیر کشور آقای فضلی رحمانی بنظر من لایق هیچ وزارتی نیست وهمچنین از فرمایشات خوب تون که میفرمایید گفتن مشکلات حق مردم هست کسی بازگوی مشکلات بود باید ازش حمایت شود نه براوفشار وارد شود که ابراز تفکرات مردم باعث شعله ور شدن کشورنشود تشکر فراوان mohammadgolriki.simdif.com انتظار اداره بهتر کشور از جناب عالی

 • جانباز

  چه عجبی یادت افتاد که خیر سرت .باید پیگیر باشی .هرچند این هم یک حرکت پوشالی و عوام فریبانه است . حنای شما دیگه رنگی نداره آقای فریدون .

 • ناشناس

  به وزیر که دستور نمیدهند، وزیر مسئولیت و اختیاراتی دارد، مگر ارتش است که رئیس جمهور به وزیر کشور دستور بدهد؟

 • شیرین صفوی

  بذار من گذارش بدم مشکل دارید همین !!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار