گوناگون

تذکر نمایندگان به روحانی درباره «حسین فریدون»

پارسینه: اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس قرائت کرد.

متن این تذکرات به شرح زیر است:

* تذکر 46 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت برخورد با حسین فریدون و معرفی ایشان به قوه قضائیه جهت رسیدگی به اتهامات وی در زمینه فساد اقتصادی.

* علی وقفچی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی، بشیر خالقی و محمد عزیزی نمایندگان زنجان، پاکستان، قزوین، خلخال و ابهر به وزیر جهاد کشاورزی و رئیس جمهور: تسریع در تعیین تکلیف مشوق صادراتی برای هر کیلوگرم کشمش به مبلغ هزار تومان.

* زاهدی نماینده کرمان به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور: توضیح علت عدم پرداخت هیچگونه یارانه به سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور با توجه به عدم توان حمایت شهرداری‌ها، همچنین به وزیر کشور: لزوم ساماندهی بهینه سرویس‌های عمومی حمل و نقل به ویژه اتوبوس های شرکت واحد برای جلوگیری از آلودگی هوا در شهرهای بزرگ.

*قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت عدم حل مشکلات فرهنگیان.

* منصور مرادی نماینده مریوان و سروآباد به وزیر راه و شهرسازی: توضیح علت سوء مدیریت در پایانه‌های استان کردستان به ویژه مرز رسمی باشماق مریوان.

* خجسته نماینده همدان به وزیر اقتصاد: توضیح علت گرانی‌های بی‌رویه خوراکی و اقلام و اجسام ضروری در کشور و عدم کنترل بازار.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  یعنی تکرار مکررات !!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار