گوناگون

واکنش ایران به ترور سفیر روسیه در ترکیه

پارسینه: بهرام قاسمی سخنگو و رئيس مركز ديپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امورخارجه كشورمان حمله به سفير فدراسیون روسيه در آنکارا كه منجر به كشته شدن وی شد را قویا محكوم كرد.

قاسمی ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت روسيه و خانواده دیپلمات ارشد اين كشور، با ددمنشانه توصیف کردن این اقدام پلید اظهار داشت: اين عمل جنایتکارانه بيانگر آن است كه تروریست های وابسته به جریانات افراطی و تكفيری به هيچیک از معيارها، موازین و حقوق بين المللی پايبند نيستند و با هدف ايجاد اختلاف میان کشورها و ناامنی و بی ثباتی هر چه بیشتر در منطقه ، مبادرت به اين گونه اقدامات وحشيانه می نمایند.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تنها راه درمان این پدیده شوم و نفرت انگیز قرن و عصر حاضر یعنی تروریسم را همبستگی و اتحاد تمام ملت ها و دولت های جهان برای یک مبارزه بی امان و بدون تقسیم بندی و تفکیک تروریسم به خوب و بد و عدم بکارگیری استاندارد های دو گانه علیه تروریسم و افراط دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران تا ریشه کنی کامل این پدیده شوم در کنار دولت ها و ‌ملت های منطقه و جهان خواهد ایستاد.
منبع: عصر ایران

ارسال نظر

 • ناشناس

  واقعا که ما داریم برای جشن شب یلدا آماده میشیم بعدش کشورای اطرافمون هی همدیگه رو میکشن اگر ایران صلحجو در این منطقه نبود فاجعه هایی بسیار اسفناکتر رخ میداد ...

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار