گوناگون

رزمایش محمد رسول الله (ص) در جنوب شرق کشور

رزمایش محمد رسول الله (ص) در جنوب شرق کشور

پارسینه: رزمایش بزرگ محمد رسول الله (ص) نیروی زمینی ارتش صبح امروز در منطقه جنوب شرقی کشور آغاز شد.

به گزارش پارسینه ، این رزمایش با اعلام رمز لبیک یارسول الله از سوی امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمین ارتش در منطقه عمومی جنوب شرق کشور از جمله سواحل مکران آغاز ‌شد.
امیر سرتیپ دوم ستاد سید کمال پیمبری سخنگوی این رزمایش گفت: جابجایی و اعزام یگانهای واکنش سریع امروز از سایر مناطق جغرافیایی کشور به منطقه عملیاتی در کوتاهترین زمان ممکن از هوا و زمین صورت گرفت.
وی افزود: نمایش تحرک تاکتیکی، توانمندی و سرعت پاسخ به نیاز های عملیاتی در مواجهه با هر نوع تهدید از اهداف این رزمایش است.
امیر ‌پیمبری از دیگر اهداف این رزمایش را ارزیابی آمادگی یگانها در زمینه چابک سازی نیروها متناسب با شرایط دانست و اضافه کرد: انتقال تجربه مدیریت رزم نوین به فرماندهان جوان، کاهش زمان عکس العمل به تهدیدات در بکارگیری سامانه های جدید دفاعی به نمایش در می آید.
سخنگوی رزمایش با بیان اینکه محدوده رزمایش محمد رسول الله در وسعتی بیش از 220 هزار کیلومتر مربع است، گفت: در این رزمایش عظیم یگانهای مختلف نیروی زمینی، پشتیبانی نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا با محوریت قرارگاه ولایت نیروی زمینی ارتش مشارکت دارند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار