گوناگون

سوالی از تهیه کنندگان "دکتر سلام": استفاده از امکانات بسیج دانشجویی برای فعالیت انتخاباتی به نفع اصولگرایان چه حکمی دارد؟

پارسینه : کلیپ طنز "دکتر سلام" که به صورت سریالی هر هفته روی سایت خبرگزاری دانشجو (وابسته به بسیج دانشجویی) منتشر می شود در یکی دو سال اخیر طرفداران زیادی در میان جریان حزب اللهی کشور پیدا کرده است.

به گزارش پارسینه این برنامه طنز با شعار "روحانی مچکریم" عمده برنامه های خود را صرف انتقاد و در برخی مواقع تمسخر جریان رقیب اصولگرایان و بطور خاص اعضای دولت روحانی و بدنه وابسته به او می کند. در دومین سالگرد تاسیس این برنامه، وزارت کشور تالار بزرگ خود را در اختیار هواداران این برنامه قرار داد که عمده بخش های آن مراسم نیز در تمسخر دولت روحانی برگزار شد.

اما در روزهای اخیر یک اتفاق در این برنامه جلب توجه کرده است. در آخرین قسمت منتشره از "دکتر سلام" سازندگان این برنامه رسما محتوای کلیپ خود را متمرکز بر تخریب لیست رقیب اصولگرایان یعنی جریان موسوم به اصلاح طلبان و اعتدال گرایان کرده است و در سوی مقابل به پخش بخش هایی از کلیپ های تبلیغاتی اصولگرایان (مثل سخنرانی حداد عادل) و به عبارتی تبلیغ برای این لیست اقدام کرده است.

حرکت مزبور این سوال را بر می انگیزد که با توجه به ممنوعیت فعالیت و سوگیری انتخاباتی نهادهای نظامی و با توجه به اینکه بسیج دانشجویی از زیر مجموعه های نهادهای نظامی است، استفاده از امکانات این سازمان و انعکاس گسترده چنین جهت گیری صریح انتخاباتی، از لحاظ قانونی چه حکمی دارد؟

پارسینه آماده انتشار پاسخ دست اندرکاران این برنامه است.

https://www.jahannews.com/images/docs/000359/359306/images/05.jpg

ارسال نظر

 • ناشناس

  به اسم نظامی بودن قرار نیست دهانها رو ببندیم اونم بسیج ودانشجورا

 • ناشناس

  ملوک الطوایفی است.هر کسی ساز خودش را میزند.

 • فارض

  حالا فكر ميكنيد پاسختون رو بدن يا به اشتباهشون اعتراف كنند ؟!

 • ناشناس

  یعنی معلومه تا فیها خالدون تون دارین میسوزین. خخخخ

 • ناشناس

  من جواب شما را دادم اما باز چون به ضررتان بود منتشر نکردید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار