گوناگون

دورهمی دولت دهمی‎ها در شیراز

پارسینه: حدود 60 نفر از مدیران دولت سابق با حضور در محل هیات سوارکاری استان فارس واقع در مجموعه ورزشی حافظیه شیراز تشکیل جلسه دادند.

یک مقام آگاه ضمن تاکید بر اینکه «این نشست بی مجوز و بدون هماهنگی با مقامات مسئول» برگزار شده است، اظهار کرد: برگزاری چنین جلساتی بدون هماهنگی و کسب مجوز غیر قانونی است و بنابراین برگزار کنندگان جلسه مرتکب تخلف شده اند.

مقام آگاه افزود: از سوی دیگر برگزاری این جلسه که می تواند جنبه هماهنگی انتخاباتی داشته باشد در یک مکان دولتی خلاف قانون است و موضوع از طریق اداره کل ورزش و جوانان فارس در حال پیگیری است.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس هم امروز (یکشنبه) با ارسال نمابری به ایرنا ضمن تایید برگزاری این نشست در محل هیات سوار کاری به نقل از یک مقام مسئول در این اداره اعلام کرد که از برگزاری نشست اطلاع نداشته است.

در نمابر آمده است: اداره کل ورزش و جوانان فارس هیچ گونه اطلاع، تماس و مذاکره ای برای محل برگزاری این مراسم نداشته و جلسه در دفتر هیات سوارکاری برگزار شده است و هر چند هیات های ورزشی مستقل هستند اما نظارت برعهده اداره کل است و در این زمینه با پیگیری های انجام گرفته با متخلفین برخورد خواهد شد.

در این نمابر آمده است: متاسفانه دبیر یک کانون پس از مراجعه به محل دفتر هیات سوارکاری و سوءاستفاده از موقعیت خود با فریب سرایدار و اعلام اینکه با مسوولان مربوط هماهنگ شده است، نگهبان را وادار به در اختیار گذاشتن سالن کرده که این اقدام هم پیگرد قانونی دارد، زیرا با ادعای نادرست و فریب صورت گرفته است.

در ادامه نمابر اعلام شده که اداره کل ورزش و جوانان فارس وابسته به هیچ گروه و جناحی نیست و همواره در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برابر شرح وظایف خدمت رسانی می کند.

گفته شده در این جلسه برخی مقامات دولت سابق از تهران و همچنین مقامات استانی از جمله یک مدیر ارشد سابق شرکت داشتند.
منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

 • ناشناس

  انها هشت سال جلسه داشتند چیکار کردند با ان همه پول ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  که حالا با یک جلسه چیکار کنند
  اوت شده ها بفرما

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار