گوناگون

رضا ضراب سرطان دارد؟

رضا ضراب سرطان دارد؟

پارسینه: رسانه‌های ترکیه ادعای میلیاردر بازداشت شده را بازتاب دادند تومور "ضراب" هر 4 روز، یک سانت بزرگتر می شود.

تدبیر: ابراهیم تاتلیس خواننده مشهور ترکیه در صفحه تویئترش از ضراب به عنوان دوست صمیمی خود یاد کرد و نوشت: "ضراب دروغگو نیست. مریضی رضا واقعیت دارد برای اینکه روز قبل از دستگیری با من تلفنی صحبت کرد و مریضی‌اش را به من اطلاع داد."

"رضا ضراب" در بازجویی‌ها روزهای ابتدایی بازداشتش ادعا کرده که به بیماری سرطان مبتلا است.

ضراب، تاجر ایرانی الاصل و متهم اصلی پرونده فساد مالی ترکیه است.او همسر "ابروگوندش" خواننده مشهور ترکیه است و در حال حاضر به اتهام فساد مالی در این کشور بازداشت شده است.

رسانه‌های ترکیه می گویند رضا ضراب در روزهای ابتدایی بازداشت خود در دادگاه اعلام کرده که در بالای کلیه‌اش تومور سرطانی دارد و باید فورا تحت شیمی درمانی قرار بگیرد. آن گونه که رسانه‌های ترکیه خبر دادند ضراب به بازجویانش گفته اگر درمانش عقب بیافتد این تومور سرطلانی هر 4 روز یک سانتی متر بزرگ تر می‌شود.

ضراب برای برای اثبات بیماریش مدارک پزشکی خود را به مقام‌های قضایی ترکیه ارایه داده است.

نزدیک به یک ماه از بازداشت ضراب گذشته اما خبری از تایید پرونده پزشکی او نیست.

اما این موضوع در هیاهوی رسانه‌های ترکیه گم شد و کمتر کسی به آن پرداخت. در همان زمان نیز برخی رسانه‌ها ضراب برای فرار از اتهام‌ها و بازجویی‌ها به دروغ گویی متهم کردند تا اینکه ابراهیم تاتلیس خواننده مشهور ترکیه در صفحه تویئترش از ضراب به عنوان دوست صمیمی خود یاد کرد و نوشت: "ضراب دروغگو نیست. مریضی رضا واقعیت دارد برای اینکه روز قبل از دستگیری با من تلفنی صحبت کرد و مریضی‌اش را به من اطلاع داد."

ابراهیم تاتلیلس هفته گذشته در زندان به ملاقات رضا ضراب رفت.

ضراب در اعتراف‌هایش از بابک زنجانی سوپر میلیاردر ایرانی که هفته گذشته در ایران بازداشت شد، به عنوان رئیس خود یاد می‌کند. روزنامه ملیت چاپ ترکیه جرم ضراب را پولشویی عنوان کرده است.

در این پرونده فساد مالی پای سه تن از وزیران کابینه اردوغان هم باز شد که منجر به استفعای آن‌ها شد. اما نخست وزیر ترکیه نیز از ضراب حمایت کرد و او را " خیر " نامید.

ارسال نظر

 • ناشناس

  ادم کلک دروغگو هم میشه!!

 • محمدرضادیداری

  الان مینونه همه چی داشته باشه غیر از سلامتی عقل

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار