گوناگون

کمترین و بیشترین یارانه را کدام نشریات می گیرند ؟

کمترین و بیشترین یارانه را کدام نشریات می گیرند ؟

پارسینه: معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی مبالغ یارانه نشریات سراسری برای

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبالغ یارانه نشریات سراسری برای دوره شش ماهه نخست سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش پارسینه ؛ در جداول زیر فهرست بیست نشریه دریافت کننده بیشترین یارانه و بیشتر نشریه کمترین دریافت کننده یارانه دولتی را مشاهده می کنید.

روزنامه های همشهری، جام جم و دنیای اقتصاد، خبر ورزشی، اطلاعات و کیهان به ترتیب با دریافت، 699 میلیون تومان، 501 میلیون تومان، دنیای اقتصاد، 478 میلیون تومان، 355 و روزنامه کیهان با 341 میلیون تومان بیشترین یارانه های دولتی را دریافت می کنند.

در انتهای این لیست هم، نشریات پیام البرز با 5200 تومان،بشرا با 11700 تومان و کارستان 12500 تومان، اخبار فلزات 19700 تومان قرار دارند.

در این فهرست، نام نشریات، ترتیب انتشار و نام صاحب امتیاز هر یک از آنها در کنار تعداد شماره اعلام وصول و معدل صفحاتشان در نیمه نخست سال به تفکیک درج شده است.

در اطلاعیه وزارت ارشاد تاکید شده است در تنظیم این فهرست نظر اکثریت مطبوعات مبنی بر محرمانه انگاشتن شمارگان، محترم شمرده شده و این رقم اعلام نمی شود.


20 نشریه با بیشترین دریافتی یارانه دولتی (ارقام برحسب تومان)20 نشریه با کمترین دریافتی یارانه دولتی (ارقام برحسب تومان)فهرست جامع یارانه نشریات سراسری را از این بخش (+) دانلود کنید

ارسال نظر

 • ناشناس

  اين يه جور رانت

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار