گوناگون

حمله پهپادی به پایگاه عین الاسد در عراق

حمله پهپادی به پایگاه عین الاسد در عراق

پارسینه: تاکنون جزییاتی از تلفات احتمالی این حمله پهپادی به پایگاه عین الاسد منتشر نشده است.

مشرق به نقل از شبکه المیادین در خبری فوری نوشت: پنجشنبه شب از حمله پهپادی به پایگاه عین الاسد عراق محل استقرار نظامیان آمریکایی خبر داد.

تاکنون جزییات از تلفات احتمالی این حمله منتشر نشده است.

جعفر الحسینی سخنگوی نظامی کتائب حزب الله عراق در گفت وگو با شبکه المیادین لبنان افزود: آمریکایی‌ها شرکای اصلی اسراییل در کشتار مردم غزه هستند و بنابراین باید عواقب آن را متحمل شوند.

وی گفت: مقاومت در عراق از امروز با انجام حملات خود به پایگاه‌های آمریکایی عملا وارد میدان نبرد شده است و نخستین تلفات را از آمریکایی‌ها گرفت و عملیات با شدت بیشتری ادامه خواهد یافت.

سخنگوی کتائب حزب الله اضافه کرد: مقاومت در عراق این توانایی را دارد که همه پایگاه‌های آمریکایی را نابود کند و حتی آمریکایی‌ها را از عراق بیرون کند.

پیش تر مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای از هدف قرارگرفتن ۲ پایگاه اشغالگران آمریکایی «عین الاسد» در استان الانبار عراق و «الحریر» واقع در شمال این کشور خبر داد و افزود: «این پایگاه‌ها به وسیله پهپاد و بصورت دقیق مورد هدف قرار گرفتند».

وزارت دفاع آمریکا نیز چهارشنبه شب با تائید حملات پهپادی علیه پایگاه‌های خود در عراق اعلام کرد که شماری از نظامیان این کشور در این حملات به صورت زخمی شدند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار