گوناگون

این زن بلوند در کنار پوتین کیست؟

این زن بلوند در کنار پوتین کیست؟

پارسینه: در حالی که جنگ ولادیمیر پوتین در اوکراین به ماه یازدهم می‌رسد، او متهم شده است که در عکس‌های تبلیغاتی ریاست‌جمهوری، از افرادی ثابت برای ژست گرفتن در نقش‌های مختلف استفاده می‌کند.

این موضوع را نخستین بار تادئوش گیکزان، روزنامه‌نگار اهل بلاروس، در رسانه‌های اجتماعی مطرح کرد. او سه عکس از رئیس‌ جمهوری در کنار گروه‌های مردمی در سه رویداد متفاوت را منتشر کرد.

این گزارشگر مستقر در بریتانیا با اشاره به اینکه ظاهرا در هر سه عکس، یک زن بلوند حضور دارد - یک بار در صف سربازان، بار دوم در لباس خدمه کشتی و سوم در مراسمی مذهبی - گمانه‌زنی‌هایی را در توییتر به راه انداخت.

حضور او در هر سه عکس - دو بار در ردیف اول، پشت شانه پوتین - موجی از این نظریه‌ها را در توییتر به پا کرد که در واقع کرملین به منظور پر کردن عکس‌های تبلیغاتی دیدار و گفتگو با رئیس‌ جمهوری، مرتبا از او استفاده می‌کند.

گیکزان در توییتی که همراه این عکس‌ها منتشر کرد، نوشت: یک سرباز، یک ملوان، یک مسیحی مومن. خدا به شکلی مرموز جابه‌جا می‌شود!

پست او به‌سرعت بیش از ۷۸ هزار بار پسندیده شد، ۹ هزار و ۴۰۰ بار بازنشر شد و بیش از یک هزار و ۵۰۰ پاسخ دریافت کرد که به گمانه‌زنی‌ها درباره ارتباط احتمالی این زن با رهبر روسیه دامن می‌زد.

کلاریسا وارد، خبرنگار سی‌ان‌ان، نیز در این بحث جالب شرکت کرد و فرضیه خود را ارائه داد که این زن بلوند ممکن است بازیگری باشد که برای پر کردن عکس‌های رئیس جمهوری از او استفاده می‌کنند. او نوشت: جالب است. این زن کیست؟ محافظ است؟ بازیگر است؟ چند چهره دیگر هم هستند که در هر دو تصویر در سمت راست ایستاده‌اند.

این زن مرموز در عکس‌های پوتین کیست؟

این زن مرموز در عکس‌های پوتین کیست؟

این زن مرموز در عکس‌های پوتین کیست؟

این زن مرموز در عکس‌های پوتین کیست؟

منبع: فرارو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار