گوناگون

فال حافظ امروز پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳

 فال حافظ امروز پنجشنبه 21 تیر 1403

در این بخش فال حافظ امروز پنجشنبه 21 تیر 1403 با تفسیر دقیق و درست واقعی را ارائه کرده ایم.

 در این بخش فال حافظ امروز پنجشنبه 21 تیر 1403 با تفسیر دقیق و درست واقعی را ارائه کرده ایم.

فروردین

شعر حافظ:

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند  

و اندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

تفسیر:

امروز برای شما روزی پر از نجات و آرامش خواهد بود. از سختی‌ها و مشکلات عبور خواهید کرد و به سوی روشنایی و زندگی جدیدی هدایت می‌شوید. به نیروهای الهی اعتماد کنید و به جلو پیش بروید.

 اردیبهشت

شعر حافظ:

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است  

ببین که روز و شبم غرق دعای خویشتن است

تفسیر:

این روز برای شما فرصتی عالی برای توجه به عشق و ارتباطات عاطفی است. دعای شما برای بهبود روابط و رسیدن به عشق واقعی به ثمر خواهد نشست. از این روز برای تقویت پیوندهای عاطفی خود استفاده کنید.

 خرداد

شعر حافظ:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را  

که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

تفسیر:

امروز روزی است که پیام‌های خوبی از دور دست‌ها به شما خواهد رسید. این پیام‌ها می‌توانند در زندگی شما تغییرات مثبت و شگرفی ایجاد کنند. به گوش باشید و از فرصت‌های جدید استفاده کنید.

تیر

شعر حافظ:

هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود  

هرگز از یاد من آن سرو خرامان نرود

تفسیر:

شما در حال حاضر به کسی یا چیزی بسیار وابسته‌اید. این وابستگی ممکن است باعث شود که نتوانید به جلو حرکت کنید. امروز زمانی است که باید به احساسات خود توجه کنید و شاید نیاز به بازنگری در برخی از وابستگی‌های خود داشته باشید.

مرداد

شعر حافظ:

گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید  

گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید

تفسیر:

این روز نویدبخش پایان غم‌ها و رسیدن به آرزوهاست. اگر به اهداف و آرزوهای خود ایمان داشته باشید و با تمام توان تلاش کنید، موفقیت به سراغ شما خواهد آمد. امید خود را از دست ندهید و به جلو حرکت کنید.

 شهریور

شعر حافظ:

دلا بسوز که سوز تو کارها بکند  

نیاز نیم‌شب و گریه سحرها بکند

تفسیر:

امروز زمانی است که باید با تمام وجود به خواسته‌ها و نیازهای خود توجه کنید. نیازهای قلبی و روحی خود را جدی بگیرید و از دعا و نیایش به عنوان راهی برای رسیدن به آرامش و حل مشکلات استفاده کنید.

مهر

شعر حافظ:

مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید  

که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید

تفسیر:

این روز نویدبخش آمدن فردی با انرژی و تاثیر مثبت به زندگی شماست. این فرد می‌تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود نزدیک‌تر شوید و راه‌های جدیدی برای موفقیت پیدا کنید. از حضور این فرد در زندگی خود استقبال کنید.

 آبان

شعر حافظ:

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد  

نهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد

تفسیر:

امروز زمانی است که باید به روابط خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. دوستی‌ها را تقویت کنید و از دشمنی‌ها و کینه‌ها دوری کنید. با ایجاد روابط مثبت و سازنده، زندگی خود را بهبود بخشید.

آذر

شعر حافظ:

پیرانه‌سرم عشق جوانی به سر افتاد  

وان راز که در دل بنهفتم به در افتاد

تفسیر:

این روز نویدبخش یک عشق یا علاقه جدید در زندگی شماست. شاید در دوران جدیدی از زندگی خود قرار دارید که عشق و علاقه‌های جدیدی به سراغ شما می‌آیند. از این فرصت‌ها بهره ببرید و از زندگی لذت ببرید.

 دی

شعر حافظ:

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد  

عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد

تفسیر:

امروز روزی است که باید به زیبایی‌ها و جاذبه‌های زندگی توجه کنید. عشق و زیبایی در اطراف شماست و باید به آنها چشم دوخت و لذت برد. از لحظات زیبا و خاص زندگی خود بهره‌مند شوید.

 بهمن

شعر حافظ:

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست  

سخن‌شناس نه‌ای جان من، خطا این جاست

تفسیر:

این روز زمانی است که باید به سخنان و راهنمایی‌های افراد باتجربه و دل‌سوز گوش دهید. نصیحت‌ها و مشاوره‌های آنان می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیمات بهتری بگیرید و از خطاها دوری کنید.

 اسفند

شعر حافظ:

حال دل با تو گفتنم هوس است  

خبر دل شنفتنم هوس است

تفسیر:

امروز روزی است که باید به دل و احساسات خود توجه کنید. شاید نیاز داشته باشید با کسی درباره حال دل خود صحبت کنید و از احساسات خود بگویید. این گفتگوها می‌تواند به شما آرامش و تسکین بخشد.

 

ارسال نظر

 • محمد مهدی اسلامی

  __ بسمه تعالی __ خدا را سپاس می گویم که اخیراََ توفیق هم کلام شدن با سروش عزیزم نیز پیدا کردم . یادش بخیر که دوست داشت گاهی مطالبی گفته شود که خنده بر لب های دوستان آورد . اکنون بیاد آن دوست خوبم که خدای تعالی شاد و سالم حفش کند ،می گویم: گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید _ اما بدان بزودی از در دیگر آید

  گفتم که ماه من شو گفتا اگر برآید__ اما بجای یک اسب گاهی بدان خر آید . سروش جان از گفت و گو با جناب شما و دیگر دوستان خوب و عزیزمان که مدّتی گرم می گرفتیم سیر نشده ام .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار